Новини

Ритейлер МЕТРО оголошує політику кейдж фрі

20.02.2020

Один із найбільших роздрібних продавців у світі зобов’язується використовувати яйця з ферм, що не мають кліток, у своїй новій амбітній світовій політиці. Окремо бренд зазначив про намір перейти на яйця без кліткового утримання в усіх магазинах мережі в Україні.

МЕТРО Груп – одна з найбільших роздрібних торгових мереж у світі – зобов’язалися покращити добробут тварин у всьому своєму ланцюгу поставок, від яєць до продуктів, що містять яйця, зокрема й на найбільш “складних” ринках у всьому світі. Магазини в Західній та Південній Європі дотримуватимуться терміну переходу на яйця кейдж фрі до 2022 року. Східна Європа, зокрема Україна та Росія, за прикладом, здійснить перехід 2025 року. Перехід до використання яєць без кліток відбудеться і на інших ринках Метро, ​​до яких зокрема входить Китай, до 2027 року.

Рішення Метро є частиною ще більшого глобального зрушення у виробництві яєць, яке здійснює все більше та більше підприємств і їх підтримують зоозахисні організації по всьому світу, включаючи “Відкриті клітки Україна”, яка є частиною кампанії Open Wing Alliance  – глобальної коаліції ініціатив, які працюють над звільненням курей з кліток. Метро тепер приєднався до довгого списку інших великих компаній, які вже взяли на себе зобов’язання використовувати яйця кейдж фрі, таких як Nestle, PepsiCo, Hilton, Unilever та Kraft-Heinz.

Для України це означає, що 26 магазинів перейдуть на продаж яєць від курей, яких не утримували в клітках, що вплине на життя та добробут сотень тисяч курей.

«Завдяки цій сильній політиці Метро закріплює своє місце, як одна з найбільш прогресивних компаній, що піклується про добробут тварин”, –  зазначає Катерина Бєлкіна, очільниця ГО “Відкриті клітки Україна” у своєму коментарі та додає – Ми аплодуємо їм за те, що вони слухають своїх споживачів і роблять вибір, який покращить життя мільйонів курей у всьому світі. Ми рекомендуємо всім іншим компаніям, які ще не мають політики щодо кейдж фрі, слідувати за лідером галузі Метро».

Метро – велика глобальна оптова компанія, яка фокусується на групах HoReCa та ритейлі. Звіт із продажів становить 27,1 млрд євро.

“Кейдж фрі” – це  ізольований тип утримання у приміщенні без можливості контакту птиці з дикими тваринами; однією з найважливіших умов є підлогове утримання тварин без кліток.

Залишити коментар: