Рослинництво

SESVANDERHAVE – компанія з лідерськими амбіціями та проєвропейськими поглядами

21.12.2020

Сезон цукрового буряку 2020 року підходить до завершення. І тепер як перед фермерами, так і перед виробниками насіннєвого матеріалу постає надважливе завдання – аналіз продуктивності гібридів у різних умовах, технологій вирощування та робота над помилками, які були допущені, аби уникнути їх наступного року.

Хотілося б одразу поділитись приємною новиною – МИ ВИЙШЛИ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ  РИНОК!!!

Мельник Олександр Павлович – генеральний директор ТОВ «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна»

Уже багато років компанія «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна» є головним ініціатором розширення участі України у Схемах сортової сертифікації ОЕСР, зокрема у Схемі по насінню цукрових буряків, призначених для міжнародної торгівлі. 30 квітня 2020 р. Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №0029 «Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших олійних або прядильних культур та Схеми сортової сертифікації насіння цукрових і кормових буряків Організації економічного співробітництва та розвитку», що відкриває великі перспективи для українських експортерів. Велику роль у прийнятті цього рішення відіграла Насіннєва асоціація України, яка також неодноразово «штурмувала» це питання. Країнами-членами ОЕСР є понад 60 розвинених держав, тож змога експортувати насіння буряку у вказаних напрямках – підтвердження високої його якості для українських виробників.

Це дуже важливе дійство для нас, оскільки підтверджується висока якість насіння цукрового буряку селекції SESVANDERHAVE, вирощеного та обробленого в Україні. Це питання (виробництво в Україні) багато разів ставало наріжним каменем у взаємовідносинах між нами (виробником насіння) та агровиробниками, котрі займаються вирощуванням цукрових буряків. Ми втомились пояснювати, що селекція SESVANDERHAVE є бельгійська, усі складові та компоненти – європейські, все обладнання європейське тощо Також багато разів повторювали, що насіннєвий завод SESVANDERHAVE був побудований в Україні з міркувань НАБЛИЖЕННЯ ДО КЛІЄНТА. Усі технологічні процеси такі ж, як і на насіннєвому заводі, що знаходиться у Бельгії.

І завдяки приєднанню України до Схем сортової сертифікації ОЕСР по насінню цукрових буряків, компанія «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна» вже підписала Контракт на поставку в Європу першої партії насіння, вирощеного та обробленого в Україні. Більше того, насіння вже доставлено замовникам і отримано попередні позитивні відгуки європейських с/г виробників. Також, в підтвердження висококласності українського виробництва насіння, частина європейських насінників з Франції та Італії також планують перевести до нас в Україну. Це свідчить про те, що ну дуже добре насіння виробляється у нас в Україні!!!

Українські аграрії обирають SESVANDERHAVE

Бельгійська селекція SESVANDERHAVE дуже добре знайома українським аграріям, адже присутня на ринку вже понад чверть століття. Ще краще ця селекція відома європейським сільгоспвиробникам, оскільки співпраця триває вже близько 200 років. Тому не дивно, що ті, хто вирощує цукровий буряк на теренах України, обирають здебільшого саме SESVANDERHAVE.  Ми присутні майже в усіх виробничих посівах від Харкова до Львова. Доставивши насіння клієнтові, ми не зупиняємось. Увесь час – від сівби і до збирання – спеціалісти компанії «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна» відвідують виробничі поля з цукровими буряками. Співпраця з буряківниками з нашого боку ніколи не зупинялась, а лише поглиблювалась. Так і продовжуватимемо надалі. Після поставки насіння, ми постійно відслідковуємо поведінку рослини та робимо певні висновки, які допомагають визначити виклики та правильно підібрати гібридний склад у майбутньому.

Завдяки наполегливій роботі селекціонерів та науковців компанії SESVANDERHAVE гібридний склад у нас суттєво оновився. За останні 3 роки до Державного реєстру сортів увійшли 13 нових гібридів цукрових буряків селекції SESVANDERHAVE та очікується ще 5 навесні 2021 р. Тому нам є що запропонувати – від новітніх і до сталих, перевірених часом варіантів».

Залишити коментар: