Новини

Шлейф-борони ЛАРІ – лідери продажу весняного сезону

12.06.2020

Другий рік поспіль продовжується весняний бум продажів шлейфових борін ЛАРІ виробництва «Лозівські машини».

Техніку компанії активно купували українські та зарубіжні аграрії. Спостерігався рекордний ріст продажу зубових шлейф-борів ЛАРІ – в 2,5 рази вище ніж за аналогічний період минулого року. Агрегати були затребувані в різних господарствах: і в великих агрохолдингах, і в малих фермерських.

Серед компаній, які обрали ЛАРІ сільськогосподарські підприємства «VITAGRO», «Агропросперіс», «Агрейн», «Хорс» і багато інших. Фермери високо оцінили універсальне і просте знаряддя. Легкість налаштувань, надійність і висока продуктивність в поєднанні з низькою витратою палива (2-3 л/га) зробили ЛАРІ найбільш продаваним агрегатом цієї весни.

Аграрії відзначають, що шлейф-борона якісно без застосування гербіцидів знищує бур’яни, одночасно закриваючи вологу. Оскільки знаряддя практично нечутливе до вологого ґрунту ЛАРІ може виїхати в поле у будь-яку погоду, за рахунок чого його також ефективно застосовують і для осінньої обробки ґрунту.

Машина оснащена дуже міцними, надійними і зносостійкими зубами. Це підтвердило незалежне анонімне дослідження «Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого». Зуби ЛАРІ мають найбільший ресурс на знос завдяки комбінації своєї геометричної форми і ідеально підібраній твердості. Саме зуби, як основні робочі елементи зубової борони, визначають надійність і ресурсопридатність грунтообробної техніки. Унікальна конструкція зуба також виключає налипання і забивання агрегату.

Завдяки гнучкому з’єднанню секцій ЛАРІ ідеально копіює поверхню поля і рівномірно розподіляє пожнивні залишки, легко справляючись з будь-якою кількістю органічної маси. Борона дієва на посівах зернових та технічних культур, для боротьби зі сходами зимуючих бур’янів в осінній період, а також при руйнуванні кірки на посівах озимих культур ранньою весною.

Вийшовши в серійне виробництво в 2018 році, ЛАРІ вже полюбилася аграріям. Власники господарств підтверджують, що після роботи шлейф-борони залишається бездоганний агрофон, що вирізняється рівномірною глибиною, відсутністю грудкуваті, однорідною структурою грунту з оптимальним фракційним складом.

Багато з тих аграріїв, які спробували шлейф-борону ЛАРІ в роботі, вважають її вигідною інвестицією, тим більше що це знаряддя може бути переобладнано в важку пружинну борону ЛІРА XL з мінімальними витратами.

Залишити коментар: