Новини

Сівалка точного висіву KOSMA M і рекордний для господарства врожай кукурудзи

24.01.2023

Сівалка точного висіву KOSMA M і рекордний для господарства врожай кукурудзи

Ми отримали найбільший в історії нашого господарства врожай кукурудзи – розповідає Ігор Пельц, керівник СТОВ “СІЛЬЦІВСЬКЕ” – Як це вдалося? Сівалка. Яка? KOSMA M. Як її обрали? Нам була потрібна точна, легка та зручна сівалка, а Тайтен Машинері Україна запропонували саме таку.

Такий відгук отримали від керівника СТОВ “СІЛЬЦІВСЬКЕ”, Ігоря Пельца. Господарство працює в Тернопільській області та займається рослинництвом і тваринництвом, розводячи велику рогату худобу молочних порід, овець, кіз та свиней. Тому кукурудза – одна з основних культур для господарства. Від її врожайності залежать кінцевий результати підприємства.

“Клієнту потрібна була легка і точна сівалка, яка зможе працювати з фермерським трактором – розповідають у Тайтен Машинері Україна – під ці задачі найкраще підійшла навісна пневматична сівалка точного висіву KOSMA M від KUHN. Ми дуже раді, що завдяки цьому агрегату перевершили сподівання Клієнта, який отримав чудовий результат від використання сівалки”.

Господарство ПСП “Кам’янка” на Житомирщині впродовж 8 років використовує сівалки KUHN. У 2022 році продовжили традицію – на зміну більш старому агрегату обрали сівалку KOSMA M цього ж бренду, отримавши відмінні результати від використання, якими залюбки поділились із нами.

Сівалка точного висіву KOSMA M і рекордний для господарства врожай кукурудзи

“Це хороша сівалка, а для середнього фермера – незамінна – розповідає Василь Наумець, Керівник ПСП “Кам’янка”. – Враховуючи її оптимальну ціну, конкурентів цьому агрегату на ринку не бачу. Легка, витривала, проста в регулюванні. Не менш важливим є те, що вона і сіє, і вносить міндобрива. Сходи після сівалки завжди дружні, ніяких пропусків. Ми нею дуже задоволені. Хто хоче купити, хай купує і не переживає – по ціні та якості найкраща, роботу робить відмінно”.

KOSMA M оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння. Цікавий факт, що з 8-рядних сівалок, що є на ринку, KOSMA M потребує приблизно на третину менше потужності трактора. Це означає економію пального та менше ущільнення ґрунту. Дуже надійна і легка в налаштуванні, забезпечує додаткове навантаження 12,5 або 25 кг.

Цікавий факт: в Kosma M працює унікальна система розподілу, яка є “найточнішим” рішенням у своїй категорії, що підтверджено результатами випробувань TOP AGRAR 2017

Сівалка точного висіву KOSMA M і рекордний для господарства врожай кукурудзи

Досі вагаєтесь щодо вибору? Тоді до Вашої уваги перелік ключових переваг сівалки KOSMA M:

  1. так само, як MAXIMA 3, здатна виконувати висів насіння будь-якого типу – просто змінюється диск;
  2. підходить для технології мінімального обробітку ґрунту;
  3. рівномірно закладає насіння та якісно працює в умовах високої вологості;
  4. виробник пропонує на вибір механічний або електричний привод системи розподілу: механічна приводна система унікальна завдяки своїй трансмісії, ідеально пристосованої до міжряддя 45–50 см при висіві буряку; електрична приводна система 48 В гарантує плавне та безперервне обертання для забезпечення високої точності висіву;
  5. версія з електроприводом дає такі переваги як регулювання густоти висіву з кабіни трактора, коригування норми внесення та відімкнення рядів за GPS або вручну;
  6. фронтальне обладнання очищує лінію висіву (грудковідбивачі та пристрої видалення сміття);
  7. покращений контакт ґрунт\насіння завдяки проміжному прикочувальному колесу;
  8. закривання борозни та поліпшення ущільнення ґрунту навколо насіння за допомогою коліс V-подібного профілю.

Саме зараз пневматичні сівалки KOSMA M доступні у офіційного дилера KUHN, компанії Тайтен Машинері Україна в причіпній та навісній модифікаціях. Широкий вибір опцій та якісний сервіс від дилера гарантує безперебійну роботу техніки у розпал сезону.

Залишити коментар: