Всеукраїнський практичний форум «День агронома» проходив 9 лютого у Львові. До заходу долучилась міжнародна компанія PÖTTINGER, яка займається виробництвом та обслуговуванням с/г техніки для заготівлі кормів, посіву та обробітку ґрунтів.
У своїй доповіді бренд-менеджер «Пьотінгер Україна» Володимир Мірненко поділився результатами дослідів на демоділянках, які компанія закладає щорічно.
«Кожного року ми закладаємо від 70 до 120 демоділянок у максимально різних кліматичних умовах по всій території України. Результати постійно оновлюються та доповнюються, деякі досліди тривають 3-4 роки, а деякі 7-10 років», – сказав фахівець.
У коментарі журналу «АгроЕліта» Володимир Мірненко також зазначив, що без застосування добрив гарного врожаю отримати неможливо, а з актуальною нині ціною на добрива єдиний економічно вигідний шлях – це використовувати добрива так, аби їх ефективність була максимально високою. «З одного боку, без застосування добрив ми не можемо отримати гарний врожай, з іншого ж, якщо ми бездумно застосовуємо добрива, то вони економічно себе не виправдовують. Головна думка, яку сьогодні ми намагалися донести в своїй доповіді, – добрива необхідно використовувати, проте, потрібно це робити так, аби їх ефективність була максимальною. Саме для цього ми й проводимо велику кількість дослідів майже в усіх регіонах України.

Зліва направо: Володимир Мірненко, бренд-менеджер, Олег Демчур, менеджер з продажу, Володимир Татарчук, керівник з продажу Західного регіону
На сьогоднішньому заході ми поділилися попередніми результатами: що саме працює, за яких умов, яким чином можна підвищити ефективність використання», – говорить Володимир Мірненко.
Ефективність добрив також залежить від вибору техніки та від технології внесення. Саме тому компанія PÖTTINGER виводить на ринок нову генерацію посівних комплексів TERRASEM, які розширюють можливості роботи з добривами і гарантують вищу ефективність їх застосування. Використання моделі TERRASEM дозволяє одночасно з посівом вносити мікро- та макроелементи. Таким чином, можна досягти оптимальних умов розвитку молодих рослин та підвищити їх генеративну продуктивність.
«У 2022 та 2023 роках ми виводимо на український ринок нову генерацію посівних комплексів PÖTTINGER TERRASEM DZ. Це вже відома машина, більше 900 таких посівних комплексів попередніх генерацій працюють по всій Україні. До всіх позитивних інженерних рішень зараз додалась ціла низка нових. Переважно, це оновлення, які розширюють можливості роботи із добривами: вони дають можливість агроному більш диференційовано підходити до конкретної ситуації, а саме: на певних культурах вносити добрива в рядок, а на інших – у міжряддя чи розподіляти 50/50», – пояснює Володимир.
В попередньому і поточному сезонах компанія PÖTTINGER представила багато новинок актуальних для українського ринку: це широкозахватна техніка з великою продуктивністю та новий напрямок техніки догляду за культурними посівами.
«Зараз виводити новинки техніки на український ринок доволі складно. Якщо говорити про «Пьотінгер Україна», то ми з аграріями перебуваємо на одній хвилі, так би мовити. Аграріям же зараз важко щось планувати наперед. Якщо вони нині й інвестують у техніку, то тільки в тих ситуаціях, коли іншого варіанту відкласти покупку не існує. Ми розуміємо цю ситуацію, тому наша основна мета – це підтримка клієнта. Компанія здійснює повноцінний сервіс та забезпечення запчастинами. Для цього збільшили кількість складів запчастин по Україні. Надаємо й технологічну підтримку, адже розуміємо, якщо зараз допоможемо аграріям пережити ці складні часи, допоможемо виростити більше і отримати прибуток, вони обов’язково звернуться до нас ще не один раз», – ділиться бренд-менеджер.
Загалом, форум у Львові пройшов досить продуктивно й інформативно. Гості заходу отримали корисну та актуальну інформацію, а спікери змогли доступно донести поради та рекомендації щодо отримання високих врожаїв і подолання викликів сьогодення, які постали перед аграріями.

Володимир Мірненко під час презентації
Володимир Мірненко відзначає, що тема заходу, як ніколи, актуальна та варта уваги.
«Організатори вдало обрали основну тему цього заходу, адже нині у нас склалася парадоксальна ситуація із добривами: коли ціна на них значно зросла, збільшилась вартість логістики, проте суттєво знизилась рентабельність рослинництва», – каже Володимир.
У свою чергу представник західного регіону Олег Демчур додав, що в сьогоднішніх умовах досить важливо отримувати поради та інформацію від експертів, адже живе спілкування скоротилось.
«Оскільки зараз не є багато можливостей для спілкування наживо, то такі конференції дуже потрібні. Важливо чути аграріїв, дізнаватися їх потреби, донести їм актуальну інформацію, поділитися досвідом, допомогти разом знайти шляхи вирішення їх проблем!», – підсумував Олег Демчур.
Христина Котович
Залишити коментар: