Новини, Техніка

Субдилери DJI Agriculture – бізнес на інноваціях у сільському господарстві

04.11.2021

Субдилери DJI Agriculture – бізнес на інноваціях у сільському господарстві

Сезон 2021 – переламний для молодої галузі сільськогосподарських коптерів. Компанія QUADRO.ua, офіційний імпортер та інтегратор рішень DJI Agriculture в Україні, більш ніж у сім разів збільшила мережу дилерів, які займаються продажем агрокоптерів DJI та надають послуги своїм клієнтам.

Про перспективи та складнощі розвитку українського коптерного ринку ми поговорили зі спеціалістами агродепартаменту QUADRO.ua Валерієм Євтушенком та Вадимом Остапенком.

– Яка зараз ситуація на ниві субдилерства і навіщо компаніям цей статус?

(Вадим Остапенко): Передусім – для доступу до нової ніші в аграрному бізнесі, яка розвивається дуже стрімко. Тут можна швидко повернути інвестиції та стати одним із піонерів коптерного ринку України.

(Валерій Євтушенко): Наразі галузь розвивають 15 субдилерів DJI Agriculture у всіх регіонах України, на початок року їх було лише два. Вони спільними зусиллями в 2021 році обробили понад 600 тис. га сільськогосподарських угідь (згідно статистики виробника обладнання). У наступних сезонах об’єми лише зростатимуть.

– Навіщо офіційному імпортеру розвивати мережу і що отримує від співпраці субдилер?

(В.Є.): Ринок росте дуже швидко. Для QUADRO.ua важливо співпрацювати з людьми на місцях, які працюватимуть з болями та потребами кінцевих користувачів. Мова не лише про питання, що стосуються безпосередньо агрокоптерів, це можуть бути поради щодо насіння, вибору агрохімії, консультації – потрібен комплексний підхід до потреб клієнта.

Натомість ми забезпечуємо субдилера усім необхідним: методичною та маркетинговою підтримкою, промоматеріалами, доступом до консультацій провідних спеціалістів аграрного ринку.

(В.О.): Субдилери матимуть пріоритет у черзі на обслуговування в офіційному сервісному центрі DJI | QUADRO.service та навчання у головному профільному закладі України – першій, та поки єдиній у Східній Європі DJI Академії. Якщо необхідно, ми готові приїхати до дилера та провести демонстрацію техніки і загалом допомогти з інтеграцією БПЛА-технологій у виробничі процеси підприємств українського сільського господарства.

Ще одна перевага – доступ до фінансових інструментів партнерів QUADRO.ua. Мова про кредитні та лізингові програми провідних українських фінустанов. Зазвичай зацікавленому в покупці агрокоптера фермеру простіше зважитися на покупку, коли основна частина видатків покриватиметься заробленими БПЛА коштами.

Субдилери DJI Agriculture – бізнес на інноваціях у сільському господарстві

– Яку саме продукцію пропонуватиме субдилер для сільськогосподарських підприємств?

(В.Є.): Минулоріч ми, по суті, спостерігали за еволюцією агрокоптерів DJI. Тоді була лише модель Agras Т16, тільки під кінець сезону 2020 до асортименту додалася модель Agras Т20. Їм на заміну, навіть трохи раніше запланованого терміну, прийшов Agras Т30, що залишатиметься флагманом і на наступний сезон – це наша головна ставка!

– Це наразі весь асортимент?

(В.О): Agras Т20 зняли з виробництва, його можливості повністю перекрила «тридцятка», де вилікували «дитячі хвороби» та покращили характеристики без помітного збільшення цінника, тож у 20-ці потреба просто відпала. Втім, навіть зняті з виробництва коптери підтримуються за всіма стандартами DJI. Користувачі можуть розраховувати на сервіс найвищого рівня.

(В.Є): Для фермерських господарств меншого масштабу пропонується новинка – Agras Т10. Вона є зменшеною копією флагмана, але з усіма системами безпеки та технологіями, які роблять компанію DJI безперечним лідером світового ринку цивільних БПЛА.

– Що необхідно для отримання статусу субдилера?

(Разом): Перш за все бажання. Субдилер повинен бути відкритим до нових знань та прагнути зробити життя свого клієнта кращим/зручнішим/прибутковішим. Якщо буде правильний підхід QUADRO.ua допоможе навіть новачкам сільськогосподарського бізнесу.

Залишити коментар: