Новини

ТОП-5 законопроєктів, прийняття яких необхідне для аграріїв

09.01.2023

Незабаром розпочнуться перші пленарні засідання ВРУ у 2023 році.

УКАБ вже традиційно підготував ТОП-5 важливих законопроєктів, які потребують якнайшвидшого прийняття для забезпечення стабільної роботи агросектору та підтримки вітчизняних аграріїв.

Законопроєкт №8298 – зменшення фінансового навантаження на сільгоспвиробників, які працюють на територіях, де велися (ведуться) бойові дії або окупованих територіях за рахунок унормування питання звільнення від сплати єдиного податку 4 групи для агровиробників.

Законопроєкт №8079 – надання підтримки платникам податків у непростий воєнний час за рахунок зменшення штрафів за несвоєчасне подання податкової звітності, якщо це відбулося через збройну агресію росії.

Законопроєкт №8051 – надання часткової компенсації витрат і дотацій на розвиток вітчизняних господарств, зокрема й на майбутнє будівництво та придбання обладнання.

Законопроєкт №8025 – запровадження окремої державної підтримки для аграріїв через субсидії та кредитування.

Законопроєкт №7588 – підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення суб’єктами державного сектору економіки.

Разом з тим, вкрай нагальним залишається питання розробки та внесення змін до Податкового кодексу України з метою врегулювання ситуації із звільненням від сплати мінімального податкового зобов’язання на територіях, де велися (ведуться) бойові дії або територіях, які було окуповано.

Залишити коментар: