Новини, Техніка

ТОВ «Компанія ЛАН» відкрила сучасний дилерський центр у Львові: переваги очевидні

01.12.2022

ТОВ «Компанія ЛАН» – провідний дилер відомої на весь світ техніки: тракторів, кормозбиральних та зернозбиральних комбайнів CLAAS, ґрунтообробної техніки LEMKEN, AMAZONE, BEDNAR, SCHMOTZER, OPALL-AGRI, SUMO, самохідних та причіпних обприскувачів HOUSEHAM, а також обладнання GEA Farm Technologies. Уся техніка, яку пропонує «Компанія ЛАН», вирізняється високою якістю і продуктивністю, пройшла випробування часом та складними польовими умовами в багатьох українських господарствах.

За роки своєї діяльності ТОВ «Компанія ЛАН» зарекомендувала себе як надійний і добросовісний партнер, котрий в найкоротші терміни виконує взяті на себе зобов’язання. Щоб бути ближчою до клієнтів та створити їм усі умови для успішного ведення агробізнесу, компанія має представництва по Україні: у Хмельницькому, Львові, Миколаєві, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську, Одесі. А наприкінці вересня відкрився регіональний дилерський центр у Львові за адресою: с. Підберізці, вул. Львівська. Тож відтепер аграрії Львівщини матимуть змогу в одному місці отримувати повний спектр якісних послуг: від підбору с/г техніки до навчання операторів.

ТОВ «Компанія ЛАН» відкрила сучасний дилерський центр у Львові: переваги очевидні

Аби детальніше дізнатися про роботу дилерського центру, а також про те, як ТОВ «Компанії ЛАН» вдається успішно працювати в умовах повномасштабної війни, ми поспілкувалися з першим заступником директором Ігорем Рудником.

– Ігорю Павловичу, коли прийняли рішення про будівництво дилерського центру? Повномасштабне вторгнення не змусило відмовитися від планів?

– Зводити центр ми почали ще до повномасштабної війни. Раніше, у 2020 році, сучасний дилерський центр запрацював у с. Ружичанка біля м. Хмельницького. На черзі став Львів. Від початку будівництва і до введення в експлуатацію минуло близько півтора року: це включно з підготовкою проєкту будівництва та закладкою фундаменту. Щоправда, після того, як почалася війна, довелося зробити невелику паузу. Але згодом побачили, що відступати вже нікуди – потрібно завершувати те, що почали. Взялися до роботи і наприкінці вересня центр гостинно відчинив свої двері для клієнтів Львівщини.

Планували ще відкрити дилерські центри у Луцьку, Рівному, проте, наразі з цим зачекаємо.

– Розкажіть детальніше про дилерський центр у Львові. Що входить до його складу?

– Загальна площа земельної ділянки, на якій розташовується центр, – 0,4 га, площа самої будівлі – 1120 м кв, з них 216 м кв займають майстерні для ремонту та обслуговування техніки, 70 м кв – агрегатна майстерня, є склад запчастин з великою кількістю позицій і найменувань. Офісні приміщення займають найменшу площу, оскільки працівників там наразі небагато (восьмеро). Є виставковий майданчик, окремий склад для зберігання мастил, мийка, навіс для зберігання техніки.

ТОВ «Компанія ЛАН» відкрила сучасний дилерський центр у Львові: переваги очевидні

Центр повністю забезпечений усіма необхідними енергозасобами: має власну свердловину, систему відведення води, септик, який утилізує відходи, окремо підведена електрична лінія, забезпечений генератором потужністю 160 кВт для безперервного живлення за необхідності, встановлено твердопаливний котел та два електричні котли, сучасну систему кондиціонування і вентиляції тощо.

Одним словом, тут є все, що необхідно для функціонування центру в умовах сьогодення, а працівники мають змогу відчути, що вони працюють у компанії європейського зразка.

– За якими критеріями підбирали персонал?

– Насамперед, усі наші працівники мають вищу профільну освіту та досвід роботи. Обов’язково час від часу проходять навчання: раніше воно відбувалося на заводах-виробниках техніки, проте, з введенням воєнного стану, ми організовуємо його власними силами, також залучаємо представників брендів, які реалізуємо.

– Як організовували роботу компанії в умовах війни? Що змінилося та з якими труднощами довелося зіткнутися?

– Все змінилося. Насамперед, труднощі виникають у наших клієнтів, оскільки вони не можуть реалізувати свою продукцію так, як хотіли б. І це зараз найбільша складність не лише для України, а й для всього світу, населення якого вже перетнуло позначку 8 мільярдів.

Відповідно, якщо вони не можуть продати продукцію – не мають коштів, щоб придбати не тільки техніку, а й насіння, міндобрива, засоби захисту рослин, пальне. Більше того, через російське вторгнення значно зросли ціни, інфляція складає понад 30%. І це катастрофа для економіки. Але потихеньку ми всі призвичаїлися. У четвер, 24 лютого, та наступного дня підприємство не працювало, а з понеділка – 28 лютого – вже відновили роботу, бо розуміли, що посівна не за горами.

У перші дні війни надавали допомогу нашим партнерам – представництву CLAAS Україна, котрі знаходилися у Києві, шукали для них житло на Заході України, аби вони могли перебути у безпеці цей страшний час. Допомагали й партнерам зі Сходу, перемістили їх техніку на зберігання до Хмельницького та Тернополя.

ТОВ «Компанія ЛАН» відкрила сучасний дилерський центр у Львові: переваги очевидні

– Чи виникали труднощі з поставками техніки та запчастин?

– Суттєвих труднощів не було, хоча, звісно, без проблем не обійшлося. Це війна, ніхто не знав, як правильно вчинити, партнери остерігалися постачати продукцію без передплати. Тоді уряд ввів поняття критичного імпорту, валюту купити було майже неможливо. Та з часом все стабілізувалося, і сьогодні ці питання вирішені.

Залишаються деякі проблеми і з логістикою, адже раніше запасні частини у Київ поставлялися авіарейсами з Німеччини, зараз такої можливості немає. Ми налагодили постачання автомобільним транспортом. Стараємось забезпечити наших клієнтів усім необхідним, збільшуємо об’єми закупок, розміщуємо продукцію на складах, тому, думаю, все буде гаразд.

– Чи змінився зараз попит на техніку?

– Звісно змінився, тому що ціни зросли не лише в Україні, а й в цілому світі. Аграрії техніку купувати не припинили, але кожен зважує свої можливості, бо заощаджує кошти. Тому продажі зменшилися, оборот нашого підприємства порівняно з 2021 роком (щоправда він був найкращий по реалізації за всю історію компанії) теж знизився: плануємо до кінця року вийти десь на 50-70% від минулорічного.

– Чи є у компанії пільгові програми фінансування для агровиробників?

– Станом на сьогодні є багато державних програм, які дозволяють навіть безвідсотково кредитувати купівлю с/г техніки. Ми ж, зі свого боку, теж уже відновили товарні кредити на техніку й запчастини.

– Наостанок, поділіться першочерговими планами після нашої перемоги.

– До перемоги ще треба дожити. А для того, щоб її пришвидшити, наша компанія займається благодійністю: допомагаємо всім, чим можемо територіальній обороні: купували для хлопців зі 105 окремої бригади автомобілі, тепловізори, мікроавтобус для ССО, вантажівки для Національної гвардії, постійно виділяємо кошти на пальне для волонтерів, шиємо військову форму. Тож працюємо і плануємо робити це надалі. Наразі поповнюємо склади запчастин, закупляємо техніку, щоб зустріти новий рік у повному всеозброєнні, мати можливість задовольняти попит і докладатися до продовольчої безпеки нашої держави і світу.

Назарій Вонс, керівник відділу продажу техніки ТОВ «Компанія ЛАН» розповів про переваги дилерського центру на Львівщині:

– У нашому дилерському центрі менеджери зі збуту с/г техніки допоможуть Вам підібрати саме таку техніку, яка найкраще підійде для потреб господарства, адже у нас представлені лише якісні, ефективні та надійні агрегати.

ТОВ «Компанія ЛАН» відкрила сучасний дилерський центр у Львові: переваги очевидні

З запчастинами теж проблем не буде. Щоправда, оскільки зараз немає точних графіків поставок, випадають деякі компоненти і комплектуючі з планових термінів виробництва, виникають затримки з поставкою техніки, ми закликаємо аграріїв робити всі замовлення заздалегідь, не відкладаючи на останній день.

Крім того, ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам купувати тільки оригінальні запчастини, бо термін служби їх значно довший. Оригінальні запчастини – це ваша впевненість у завтрашньому дні, адже будь-який простій техніки вартує набагато дорожче, ніж зекономлені кілька гривень на запчастинах.

Усі необхідні оригінальні запчастини можна знайти на складі нашого дилерського центру у Львові. Їх велика база  дозволяє швидко виконати замовлення клієнта на сервісне обслуговування техніки.

Також на Львівщині працюють три висококваліфіковані сервісні екіпажі, готові швидко надати професійну допомогу.

Є сервісна майстерня, обладнана «за останнім словом техніки». Правильна діагностика допоможе швидко виявити причину несправності агрегату, а працівники зможуть впоратися з ремонтом будь-якої складності. Зараз плануємо там проводити ремонти тракторів, також організовуємо навчання операторів, які працюватимуть на техніці.

Тож наша команда впевнена, що функціонування нового дилерського центру забезпечить Вам швидку доставку техніки, запасних частин та ефективне надання сервісних послуг, а співробітникам – умови праці на найвищому рівні.

Анна Артим

Залишити коментар: