Новини, Різне

Трактор Case IH Puma X поєднує в собі високу якість і простоту використання

31.01.2018

Лінійка тракторів Case IH Puma X, яку презентували на Agritechnica 2017 виходить на ринки Східної Європи. Про це повідомляє titanmachinery.ua.

Агрегат оснащений 6-ступінчастою напівавтоматичною коробкою передач з перемиканням (18F / 6R, або 19F / 6R). Максимальна швидкість трактора становить 40 км/год.В якості опції доступні автоматична система рульового управління, і адаптивна система рульового управління, яка дозволяє встановлювати різну кількість поворотів рульового колеса між крайніми положеннями залежно від типу роботи.

У лінійці Puma X – 3 моделі 140X, 150X і 165X з 6,7-літровими двигунами потужністю від 140, 150 і 165 к.с. Головна їхня ідея – сучасний, функціональний та простий трактор за лояльною ціною. Ця лінійка задумана як альтернатива для фермерів, які шукають трактор, який поєднує в собі високу якість і простоту використання.

За попередньою інформацією, перші екземпляри тракторів надійдуть до дилерів Східної Європи на початку лютого або в березні 2018 року. З огляду на концепцію трактора, не виключено, що машина незабаром з’явиться і в Україні.