Новини

Трендові технології для агросектору: європейський оператор архівних послуг Reisswolf вийшов на ринок України

23.09.2020

Один з провідних світових експертів в сегменті зберігання, і знищення інформації — німецька компанія Reisswolf відкрила своє представництво в Україні.

Безпечне зберігання, оцифрування та конфіденційне знищення документів — це один з найбільш важливих інструментів для сучасного аграрія, який допомагає ефективніше керувати бізнесом, захищати його від рейдерів та бути готовим до відкриття ринку землі.

Особливість Reisswolf як раз — найвищий стандарт конфіденційності знищення даних. А безпека зберігання документації досягається 3-рівневим захистом і деперсоналізацією коробів, коли ідентифікація відбувається виключно за штрих-кодами. Оцифровані ж документи зберігаються на серверах, розташованих на території ЄС.

Окрім позаофісного зберігання, Reisswolf Ukraine надаватиме послуги архівної обробки, оцифровки, створення електронних архівів і конфіденційного знищення документів.

Потужність першого архівного сховища, що розташоване у Києві, становить 200 тис. архівних коробів або близько 3 тис. тонн паперу.

Щорічно Reisswolf оцифровує 60 млн. сторінок, архівує 10 млн. документів і знищує 105 тис. тонн документів.

Reisswolf оцінює обсяг українського ринку архівного зберігання у 2 млн. коробів на рік. При цьому на сьогодні в Україні тільки 10% компаній користуються послугами архівного зберігання. Тоді як у Європі ця цифра сягає 65-70%. Тому Reisswolf в найближчі 5 років планує розширювати свою присутність і в інших великих містах України: Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі.

Директором українського представництва став Сергій Алоні.

Залишити коментар: