Новини, Техніка

«Цеппелін Україна»: інноваційна техніка для будь-яких потреб

27.10.2021

Компанія «Цеппелін Україна» веде свою діяльність з 1998 року та є частиною великої міжнародної мережі компаній, що займаються поставками промислової, сільськогосподарської та будівельної техніки. ZEPPELIN GmbH – німецький промисловий концерн, представлений у 43 країнах світу у сфері дилерства і виробництва.

Українським агровиробникам компанія пропонує  техніку та обладнання всесвітньо визнаних брендів, лідерів сільськогосподарського ринку, а саме: Fendt, Valtra, KUHN, Farmet, Agrifac, Bourgault та ін.

Також з 2020 року «Цеппелін Україна» стала офіційним дилером Farmet a.s. на території західних областей України. З початку літа цього року компанія є єдиним ексклюзивним дистриб’ютором нідерландського виробника самохідних обприскувачів Agrifac, а з 1 вересня – офіційним  ексклюзивним дистриб’ютором техніки KUHN у Черкаській і Кіровоградській областях.

8 жовтня «Цеппелін Україна» взяла участь у Дні поля «Контінентал Фармерз Груп», що проходив у місті Дубляни на Львівщині. Компанія продемонструвала техніку різних брендів і для різних робіт, аби кожен відвідувач знайшов для себе щось цікаве та корисне.

«Цеппелін Україна»: інноваційна техніка для будь-яких потреб

Ігор Бондаренко, керівник відділу по роботі з ключовими клієнтами компанії «Цеппелін Україна»

Як зазначив Ігор Бондаренко, керівник відділу по роботі з ключовими клієнтами компанії «Цеппелін Україна», «Контінентал Фармерз Груп» є давнім та відданим партнером компанії «Цеппелін Україна».

«Компанія «Цеппелін Україна» розпочала співпрацю з «Контінентал Фармерз Груп» ще на зорі діяльності агрохолдингу, у 2006 році – на той час це була інша агрокомпанія. Ми взяли на обслуговування їхні трактори Challenger. Сьогодні ж напрямок нашої співпраці дуже широкий: агрохолдинг не лише купує у нас техніку, а й бере її в операційну оренду, також ми забезпечуємо якісне технічне обслуговування машин, надаємосервісну підтримку, постачаємо запчастини.

На полях «Контінентал Фармерз Груп» працюють наші трактори Fendt різних модифікацій. У 2018 році компанія придбала у нас сім 500-сильних гусеничних тракторів Fendt 1159 МТ, на обслуговуванні перебувають  старіші моделі гусеничних тракторів Challenger. Також йдуть перемовини про продаж іншої самохідної та причіпної техніки», – сказав Ігор Бондаренко.

На стенді «Цеппелін Україна» до уваги відвідувачів були представлені такі машини:

  • дисковий лущильник Farmet Softer;
  • трактор FENDT 724 G6 VARIO останньої генерації ONE та трактор Valtra 234 T Red Line;
  • самохідний обприскувач Agrifac Соndor, який став справжньою «родзинкою» заходу та викликав чималий інтерес серед гостей.

Самохідний обприскувач Agrifac Соndor враховує усі потреби сучасних аграріїв

Детальніше про обприскувач Agrifac Соndor розповів Ігор Бондаренко:

«Agrifac Соndor – це новинка від компанії «Цеппелін Україна». Наразі це один із найбільш високотехнологічних самохідних обприскувачів, які представлені на ринку України. Машина цікава, унікальна і функціональна, адже це своєрідний конструктор, котрий замовник збирає під свої потреби та побажання. Тому знайти два однакових обприскувача – завдання не з простих!

Машина має низку технологічних новацій, які дозволяють їй працювати в різних метеоумовах, навіть під час сильного вітру до 16 м/сек  завдяки системі HighTechAirPlus, що є унікальною системою, яка завдяки змішуванню в спеціальній форсунці повітря і робочої рідини дозволяє змінювати розмір краплі, не змінюючи норму виливу, а також випускати краплю з форсунки з початковою кінетичною енергією. Зміна норми виливу та розмір краплі змінюється з термінала, не спиняючи роботу обприскувача.

«Цеппелін Україна»: інноваційна техніка для будь-яких потреб

Система обприскування з допомогою повітряних потоків AirFlowPlus від компанії Agrifac є визнаною технологією для внесення робочого розчину навіть у густих посівах, забезпечує високу продуктивність та ширший період для можливих обробітків з меншою залежністю від погодних умов за твердженням виробника з Нідерландів.

Система Mountain Master – це справжній Condor у всіх аспектах. Плюс він управляє циліндрами окремо, що дозволяє цьому обприскувачу утримувати рівень на схилах максимум до 20%. Завдяки цьому Condor Mountain Master може їздити безпечно та комфортно навіть на більш крутих схилах. Залежно від нахилу і корекцій при вирівнюванні конструкції шасі вага розподіляється рівномірно по всіх колесах, що збільшує зчеплення та тягу.

В Україні зараз існує велика потреба у проведенні десикації високорослих культур.  Саме цей обприскувач, дорожній просвіт якого можливо гідравлічно встановлювати  130, 160, 200 см, не спиняючи машину, дозволяє проводити цю операцію легко й якісно. З допомогою гідравлічно змінної колії можна встановити, скоригувати з точністю до сантиметра ту ширину, яка потрібна, – від 229 до 305 см.

Також обприскувач Agrifac Соndor  може бути оснащений інтелектуальною системою камер AiCPlus, за допомогою яких визначається розташування бур’янів, і обприскувач обробляє тільки місце, де росте некультурна рослина. Окрім економії засобів захисту, зменшується стрес для культурних рослин, що позитивно впливає на їх розвиток і підвищення врожайності».

Трактор FENDT 724 G6 VARIO останньої генерації ONE та трактор Valtra 234 T Red Line – високотехнологічні машини, перевірені часом

З іншими експонатами, представленими на Дні поля, нас ознайомив Василь Чубатий, фахівець із продажу сільгосптехніки в Західному регіоні компанії «Цеппелін Україна»:

«Цеппелін Україна»: інноваційна техніка для будь-яких потреб

Василь Чубатий, фахівець із продажу сільгосптехніки в Західному регіоні компанії «Цеппелін Україна»

«Дисковий лущильник чеського виробництва Farmet Softer вирізняється високою міцністю і зносостійкістю, оскільки виготовлений зі спеціальної легованої сталі за запатентованою компанією «Farmet» технології eXtra STEEL line. Агрегат оснащений дисками «ромашка» (діаметром 510 і 560 мм, що розташовані у два ряди), які фіксуються спеціальними гумовими сегментами. Таке конструктивне рішення, з одного боку, дозволяє забезпечити оптимальний кут атаки дисків (отже, якісно обробляти ґрунт, незалежно від його вологості та щільності), а з іншого боку – надійно захищає робочі органи лущильника під час зіткнення з перешкодою. Лущильник є універсальним і може використовуватися протягом всього агрономічного сезону: починаючи з першого лущення стерні і закінчуючи подальшою підготовкою ґрунту перед посівом після дискування або оранки.

«Цеппелін Україна»: інноваційна техніка для будь-яких потреб

Трактор FENDT 724 G6 VARIO останньої генерації ONE оснащений за останнім словом техніки. Ця машина вирізняється винятковою надійністю. Простота експлуатації, високий рівень комфортабельності робочого місця оператора і універсальність цих тракторів дозволяють використовувати їх для проведення практично будь-яких сільськогосподарських робіт.

Трактор Valtra 234 T Red Line виробництва корпорації AGKO  з номінальною потужністю 235 к.с. та максимальною потужністю 243 к.с. відрізняється ексклюзивним дизайном та спеціально розробленою комплектацією RedLine, яка поєднує у собі всі опції, необхідні для роботи в сільському господарстві і спеціальному сегменті навіть у складних умовах. На всіх тракторах комплектації Red Line встановлені дизельні двигуни AGCOPower об’ємом 6,6 і 7,4 літра. Трансмісія представлена революційною коробкою передач з перемиканням під навантаженням, тип 5PS на 30 передач переднього ходу + 30 передач заднього ходу. Ідеальне поєднання з трансмісіями, що випускаються компанією Valtra, забезпечує передачу на колеса максимальної серед машин цього класу потужності при низькій витраті пального.

Це практичний витривалий трактор, який вже підтвердив свою високу працездатність у найсуворіших умовах по всій планеті».

Сервісне обслуговування на найвищому рівні!

Варто заначити, що компанія «Цеппелін Україна» не лише пропонує високоякісну та надійну техніку, а й забезпечує високопрофесійне сервісне обслуговування.

«Цеппелін Україна»: інноваційна техніка для будь-яких потреб

«Центральний офіс нашої компанії знаходиться в Києві, також, аби бути ближчими до клієнта, ми активно розвиваємо мережу офісів по всій країні. На сьогодні відкрито 12 філій, створено мережу сервісних центрів, пунктів торгівлі запасними частинами, а також навчальний центр.

За рівнем кваліфікації сервісного обслуговування компанія здійснює постійний контроль, організовуючи навчання сервіс-інженерів у власному навчальному центрі, який знаходиться в Одесі, а також в компаніях-постачальниках обладнання.

Ми перебуваємо на зв’язку з нашими клієнтами 24/7 та за потреби готові в найкоротші терміни виїхати на господарство та надати висококваліфіковану допомогу і підтримку», – підсумував Василь Чубатий.

Анна Артим

Залишити коментар: