Новини

У 2022 році Астарта сплатила 1,62 мільярди податків та зборів

31.01.2023
Підприємства агропромхолдингу Астарта сплатили 1,62 млрд грн податків та зборів до бюджетів всіх рівнів.
Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.
З цієї суми понад 991 млн грн отримали місцеві бюджети територіальних громад у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській областях України. А до державного бюджету надійшли 629 млн грн.
«У 2022 році ми сплатили більше податків ніж у 2021. І я впевнений, що сьогодні вже значно більше компаній в Україні, які готові платити податки у повній мірі і навіть більше, і їхній приклад дуже важливий. Але, на мою думку, настав час, коли весь український бізнес повинен стати прозорим і відповідальним. Потрібно всім прийняти це, можливо, непросте рішення і позбавитися ілюзії, що ухилення від сплати податків дає якісь переваги. З власного досвіду можу сказати, що так бізнес більш стійкий і конкурентоздатний, і так він може допомогти наблизити Перемогу України.» – зазначив Віктор Іванчук, СЕО та мажоритарний акціонер агропромхолдингу Астарта.
Астарта продовжує реалізацію соціальних та гуманітарних проєктів. У березні 2022 року агропромхолдинг, спільно з Благодійний фонд “Повір у себе “, створили гуманітарний проєкт «Common Help UA» і залучили до співпраці десятки міжнародних та українських компаній.
На сьогодні фінансова оцінка благодійних внесків та наданої гуманітарної допомоги проєкту вже перевищує 621 млн, грн.

Залишити коментар: