Новини

Українські аграрії зустрілися з американським меценатом та бізнесменом Говардом Баффетом

01.09.2022

Сьогодні допомога та інвестиції в сільське господарство України – це внесок у продовольчу безпеку мільйонів людей у всьому світі. Проблеми, які є сьогодні в Україні, це не тільки проблеми українців, а також США, ЄС та інших держав.

На цьому наголосив американський бізнесмен та меценат Говард Баффет під час зустрічі з українськими аграріями. Захід був організований за підтримки Офісу Президента України та Першої Леді.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький подякував гостю за ту підтримку, яку він надає Україні, особливо агросектору.

«Для аграріїв це неймовірна допомога під час війни. Знаю, що у вас велика мотивація та віра у нашу перемогу», – зазначив він.

У межах проекту «Жнива Перемоги», який фінансується фундацією Говарда  Баффета, українські фермери отримали як благодійну допомогу 50 комбайнів, 49 тракторів та різноманітне с/г приладдя. Уже прямують в Україну і мобільні сховища збіжжя.

Українцям із деокупованих територій, зокрема на посівну, фонд виділив $ 90 млн.

Також, як зазначив Говард Баффет, розробляється програма допомоги малим фермерам на наступний рік.

Фонд підтримує розслідування щодо наслідків воєнних дій для аграрного сектору, а також розробку механізму компенсації втрат.

«Я бачив фото та відео, як росіяни і взагалі ця війна впливають на самі угіддя. Через заміновані поля фермери не можуть збирати врожай безпечно і нормально. Коли росія намагається вдарити по світу, обмежуючи харчові ресурси, це злочин проти всього світу», – підкреслив Говард Баффет. Він також додав, що його фундація продовжує працювати над багатьма проектами, яка будуть втілюватися в Україні. 

«Сьогодні така підтримка України – найкраща відповідь на безпрецендентну терористичну агресію російської федерації. Аграрний фронт стоїть на захисті продовольчої безпеки України та світу», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич.

Також під час зустрічі обговорили питання зрошення, можливості впровадження досвіду No-Till технологій для України, продовольчої безпеки, а також подальші кроки для недопущення погіршення ситуації з голодом в світі й негативним впливом війни на екологічну ситуацію.

Мінагрополітики

Залишити коментар: