Новини

Універсальне рішення для роботи зі стернею

16.08.2022

Універсальне рішення для роботи зі стернею

Універсальний дискатор SWIFTERDISC від BEDNAR забезпечує високу якість обробітку, адаптованість до екстремальних умов роботи та низькі експлуатаційні витрати. Це дозволяє досягнути бажаного результату, заощадивши кошти.

SWIFTERDISC XO 8000F ТОВ «Агрофірма «Орільська» придбала минулого року. Обробляли ним ґрунт перед посівом ріпаку.

«Нам сподобалось, як він вирівняв поле. Завдяки цьому змогли посіяти в суху землю й згодом отримали гарний результат.»

 «SWIFTERDISC більш універсальний»

Універсальне рішення для роботи зі стернею

Микола КУПРІЯНОВ, головний інженер ТОВ «Агрофірма «Орільська» (Дніпропетровська обл.)

 Ми вирощуємо кукурудзу, соняшник, ріпак, пшеницю та ячмінь на площі близько 5 тис. га. Угіддя обробляємо за мінімальною технологією – оранку виконуємо раз на 3-4 роки.

Раніше для роботи по стерні соняшнику ми шукали дискову борону або лущильник, і навіть якщо й траплялися дискатори, то нас вони не зацікавили. А коли побачили, як в одному з господарств працює SWIFTERDISC, вирішили придбати. З ним якість обробітку значно покращилася. Перевага цього агрегату в тому, що він працює також як лущильник, а для борони це досить складне завдання. SWIFTERDISC більш універсальний. Так, за один прохід знаряддя подрібнює рослинні рештки, перемішує їх з ґрунтом, якісно обробляє його за допомогою агресивних дисків та крім того вирівнює площу.

Агрегатуємо знаряддя з трактором CASE IH потужністю 310 к. с. За 8 годин встигаємо обробляти по 60 га, при цьому робоча швидкість складає 12 км/год і більше. Напрацювання поки невелике – близько 800 га. Зараз стан агрегату хороший, нічого не зносилося.

В обслуговуванні все просто, всі деталі легкодоступні. Якщо порівняти зі звичайною дисковою бороною, то її набагато важче змастити. А тут ще й не обслуговувані підшипники. Для максимальної зручності в експлуатації ми встановили гідравлічне регулювання заднього котка з кабіни.

Агрегат купували у компанії «НФМ АГРО». Фахівці приїхали, зібрали знаряддя, перемастили, перетягнули колеса, навіть тиск у шинах перевірили й скоригували. Також провели інструктаж, показали механізатору усі налаштування.

Це наш перший агрегат від BEDNAR. Вирішальним фактором у придбанні стала цінова політика компанії. Співвідношення ціни та якості у SWIFTERDISC виявилось найбільш оптимальним серед імпортних агрегатів, тому обрали саме цього виробника.

Залишити коментар: