Новини

В Індії через АЧС знищили 14 тис. свиней

28.05.2020

Індія займає одне з останніх місць в світі за рівнем споживання м’яса на душу населення. В середньому житель країни з’їдає менше 5 кілограмів м’яса на рік. У січні в Індії виявили перший спалах африканської чуми свиней. Це може суттєво вплинути на внутрішній ринок країни, спричинити підвищення цін на м’ясо та уповільнення темпів зростання середнього споживання, пише meat-inform.

Утім, втрати свинини можуть бути компенсовані за рахунок курятини, оскільки в країні активно розвивається галузь птахівництва.

Цього року через АЧС в Індії довелося утилізувати понад 14 тис. свиней. Африканська чума свиней поширюється на північному сході країни щонайменше з січня, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Зараз азійські ЗМІ повідомляють, що в двох заражених штатів, Ассам, було забито 14 тис. свиней. Місцеві стверджують, що вірус міг потрапити до Індії через річку з Китаю. В офіційних звітах МЕБ повідомляється загалом про 11 спалахів АЧС у двох регіонах.

Популяція свиней в Ассамі складає понад 2 мільйони, включаючи диких кабанів, і цей регіон споживає 75% свинини, виробленої в країні.

Залишити коментар: