Новини

В Україні переглянуть законодавство про бджільництво

25.05.2020

У Міністерстві з розвитку економіки і сільськогосподарської діяльності України збираються переглянути близько 90% законодавчих актів в сфері бджільництва. Про це повідомляє керівник експертної групи з політики якості директорату сільськогосподарської діяльності міністерства, пише fbc.net.ua.

Відзначимо, що своїм розпорядження міністерство планує повністю переглянути процес організації сфери, зробивши її в рази простіше для пасічників, які ведуть свій бізнес меду в Україні.

Зокрема, передбачається скорочення процедури реєстрації такого бізнесу, а також більш проста форма оформлення, яка могла б проходити в режимі «онлайн». Для цього зараз ведуться окремі переговори з Міністерством цифрової інформації.

У той же час уточняється, що для тих бізнесменів, у яких не буде можливості реєструвати свої пасіки в електронному режимі, буде представлена ​​можливість робити це за допомогою вже звичної процедури.

Як повідомлялося раніше, в Україні виникла медова монополія: в країні ряд торгових компаній з продажу і виготовленню меду об’єднали свої активи і зміцнили свої позиції на внутрішньому і зовнішньому ринку експорту.

Залишити коментар: