Новини, Це цікаво

Вдосконалені технології Kubota у машинах для збирання рису та зернозбиральних комбайнах

10.09.2022

В Японії зернозбиральні комбайни та машини для збирання рису Kubota допомогли механізувати найбільш трудомісткі процеси у вирощуванні – пересадку та збирання рису, тим самим це допомогло зменшити людську робочу силу та підвищити ефективність. Оскільки вирощування рису в Азії швидко механізується, Kubota застосовує свої вдосконалені технології для вирощування рису а також розробляє ефективні рішення для клієнтів за межами Японії.

www.kubota.com

Компанія Kubota виробляє зернозбиральні комбайни та машини для вирощування рису вже понад 50 років. Як фахівець у цій галузі, компанія пропонує надійні технології, щоб підтримати якомога більше фермерів у сфері виробництва рису.

Перехід сільського господарства від «крокуючої праці» до «рушійної». Трактори та комбайни Kubota відіграють провідну роль у сільському господарстві.

У той час, як урожай рису був рекордно високим з 1967 року протягом трьох років поспіль, японці почали відмовлятися від рисової дієти за допомогою диверсифікації харчових звичок. Оцінивши запаси рису минулого року, уряд наказав скорегувати виробництво. Це призвело до падіння попиту на сільськогосподарську техніку, який до того часу фіксував швидке зростання; однак через рік продажі відновилися.

 У 1972 році, коли світ зіткнувся з дефіцитом продовольства через несприятливі погодні умови, Японія переглянула свою сільськогосподарську політику та підвищила державні закупівельні ціни на рис. Відповідно промисловість сільськогосподарського машинобудування почала процвітати, а потреби аграріїв у високопродуктивній техніці для розсаджування рису, зернозбиральних комбайнах та тракторах одразу зросли.

Ультракомпактний повнопривідний трактор B6000 («Bulltra»), випущений у 1971 році та розроблений компанією Kubota, відмінно працював на багнистих поверхнях, таких як рисові поля, завоювавши гарну репутацію у фермерів, а 2-рядний зернозбиральний комбайн HX55, випущений того ж року, позбавив потреби вручну жати гряди поля, що призвело до вибухових продажів зернозбиральних комбайнів виробництва Kubota. Пізніше у Цукубі було побудовано один із провідних заводів у світі. Це була серйозна подія для компанії.

Пізніше компанія Kubota випустила зернозбиральний комбайн Aerostar World, який мав мінімальні необхідні характеристики, зберігаючи при цьому високі стандарти продуктивності за нижчою ціною, ніж вже існуючі моделі. Це зацікавило фермерів та сколихнуло внутрішній ринок, якому довелося знизити собівартість виробництва, частково через падіння ціни на рис і підвищення ціни на пальне.

www.kubota.com

З представленням цього зернозбирального комбайна, який мав переваги високої стандартної продуктивності, довговічності, простоти та низької вартості – абсолютних вимог для продажу продукції в Азії – разом із баченням експансії за кордоном, Kubota продовжила розвиток своєї лінійки продуктів World Series, які відповідають різноманітним потребам і масштабам.

Перший в галузі зернозбиральний комбайн, реалізований завдяки інтеграції широкої сфери досліджень Kubota

Зернозбиральний комбайн Dynamax Revo з датчиком врожайності спричинив справжній фурор серед фермерів з усього світу. Компанія запустила Kubota Smart Agri System (KSAS), службу підтримки, яка використовує  дані, зібрані зернозбиральними комбайнами з датчиками врожайності.

www.kubota.com

Менеджери ферм, працівники на місці та сервісний відділ Kubota пов’язані через цю систему в режимі реального часу. Система може миттєво отримувати робочі записи та дані керування, а також ділитися робочим станом обладнання. Її сильна сторона полягає в двосторонньому зв’язку, коли працівник на місці може вносити зміни в робочі плани залежно від стану поля на день, забезпечуючи зворотний зв’язок із центральною станцією, що забезпечує гнучку роботу ферми. Сьогодні KSAS продовжує вдосконалюватися, щоб фермери збільшували прибуток, вирощували сільськогосподарські культури з високою вартістю продукції та керували конкурентоспроможним господарством.

В Японії, де спостерігається старіння населення, у той час як кількість фермерів зменшується, а площа, яку охоплює кожен фермер, розширюється, виникає проблема із забезпеченням робочою силою. Щоб подолати труднощі найму досвідчених працівників, наступною стратегією Kubota було створення безпілотних машин. Kubota представила аграріям трактори, машини для розсаджування рису та зернозбиральні комбайни з вбудованими функціями автоматичного керування. Машини, які автономно обробляють, садять і збирають урожай – це ідеальне майбутнє сільського господарства. Сьогодні Kubota продовжує розробляти новітні технології для наступного покоління машин, щоб реалізувати економію праці, високу точність та ефективне ведення сільського господарства.

Підготувала Христина Котович

Залишити коментар: