Новини

Venterra 2K від SCHMOTZER — нове слово у міжрядному обробітку

01.07.2021

Venterra 2K від SCHMOTZER — нове слово у міжрядному обробітку

Ставши частиною AMAZONE Groupe, компанія SCHMOTZER Hacktechnik продовжила роботу з оптимізації обладнання для механічного контролю бур’янів. Так, майже 100-річний досвід у поєднанні з інноваційними та гнучкими рішеннями дали змогу SCHMOTZER створити революційну серію культиваторів Venterra 2K.

Культиватори серії Venterra 2K спеціально розроблені для забезпечення високої продуктивності та великого покриття площі при гнучкості часу роботи.
Особливостями Venterra 2K є:

  • максимальний кліренс;
  • міцна конструкція рами;
  • максимальна висота підйому за допомогою SC;
  • надзвичайно компактна та легка конструкція.

Поєднання найвищого кліренсу із максимальною висотою підйому паралелограмів майже до 50 см відкриває нові можливості для механічної боротьби з бур’янами, навіть, на дуже пізніх стадіях росту. Таким чином, стає можливою культивація сільськогосподарських рослин висотою пів метра без їхнього пошкодження. А функція SectionControl дає змогу це робити навіть у крайніх точках клиноподібних ділянок.
Керування Venterra 2K здійснюється по рядах через систему камер, що гарантує постійно точне наведення, навіть при дуже високій робочій швидкості. А посилена конструкція паралелограма та монтажної рами витримують максимальні навантаження.

Venterra 2K від SCHMOTZER — нове слово у міжрядному обробітку

Усі вдосконалення у поєднанні з незмінною високою якістю роботи і функціональністю визначають нові стандарти міжрядного обробітку:

  • Завдяки компактній та легкій конструкції культиватора, ґрунт не ущільнюється, відтак не втрачається врожайність.
  • Паралельна рама перемикання забезпечує точність роботи на схилах без необхідності зміщення трактора.
  • Обсяг роботи із заміни пластин сошника скорочується до декількох хвилин за допомогою системи швидкої зміни RAPIDO.
  • Причіпні елементи встановлені на окремому паралелограмі з окремим направляючим глибини і дають змогу безпосередньо пристосовувати роботу до будь-якого ґрунту.
  • Підшипники на паралелограмах не потребують технічного обслуговування.

Усі переваги роблять Venterra 2K флагманом нових стандартів міжрядного обробітку.
Серія Venterra 2K нових культиваторів SCHMOTZER буде доступна у різних версіях: з робочою шириною від 4,5 до 6,75 м для роботи в міжрядді 45, 50 та 75 см у поєднанні з паралелограмом типу KPP-L та SectionControl, або KPP-M із функцією SectionControl або без неї.

Venterra 2K від SCHMOTZER — нове слово у міжрядному обробітку

Залишити коментар: