Новини

Відбулося чергове засідання міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві

04.10.2021

Сьогодні 04 жовтня відбулося чергове засідання міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького.

На зустрічі обговорили поточну ситуацію перевезень с/г продукції та актуальні для операторів ринку питання, зокрема, формування тарифів.

Так, представник АТ «Укрзалізниця» пояснив порядок розрахунку встановлених тарифів та їх коливання в залежності від попиту на перевезення, інфляції, вартості вагонів, ремонту та інших складових, що впливають на ціну перевезень. Зараз традиційно підвищений попит на зерновози, тому фактична і гранична ціна варіюються.

Участь у заході взяли представники міністерства та ключових стейкхолдерів експортного ринку. Зокрема, долучилися представники Мінінфраструктури, АТ «Укрзалізниця», ОДА, Європейської Бізнес Асоціації, Української Зернової Асоціації, GAFTA та інших профільних відомств, асоціацій та об’єднань.

Нагадаємо, повідомлення щодо проблемних логістичних ситуацій з усіх регіонів можна надсилати на електронну пошту first.deputy@minagro.gov.ua або за телефоном (044) 363 08 18.

Джерело: Мінагрополітики.

Залишити коментар: