Новини

Встановлюється новий світовий рекорд з експорту яловичини

25.09.2020

Цього року, очікується, що Бразилія встановить новий світовий рекорд з експорту яловичини. Департамент сільського господарства США (USDA) передбачає, що експорт бразильської яловичини перевищить 2,5 млн. тонн, що становитиме приблизно 24% світового експорту цього виду м’яса.

Про це повідомляє Meat-Inform.

Крім того, очікується, що до 2021 року експорт бразильської яловичини збільшиться ще на 8%, сягнувши позначки 2,7 млн. тонн.

Китай є основним ринком збуту бразильської яловичини, і, як очікується, зростання попиту продовжиться, оскільки азійська країна стикається з дефіцитом білка тваринного походження через кризу, спричинену поширенням африканської чуми свиней. За перші 8 місяців 2020 року до Китаю з південноамериканської країни було відвантажено 530 тис. тонн яловичини, що на 145% більше, порівняно з 2019 роком і становить 48% всього експорту яловичини з Бразилії.

Інші основні експортні ринки, включаючи Саудівську Аравію, Філіппіни та Сінгапур, також збільшили свій імпорт бразильської яловичини.

USDA прогнозує, що наступного року виробництво бразильської яловичини зросте до 10,5 мільйона тонн (вагою туш), що на 4,1% більше у порівнянні з 2020 роком.

Залишити коментар: