Новини

Вибір №1 – універсальний дискатор SWIFTERDISC

15.09.2022

Фермерське господарство «Косова Гора» обробляє близько 3200 га землі. Окрім традиційного рослинництва, вони також мають велике тваринництво та біогазову станцію.

Вибір №1 – універсальний дискатор SWIFTERDISC

Інж. Людек Бехіне, головний інженер (справа) та оператор дискатора

Вибір №1 – універсальний дискатор SWIFTERDISC

За результатами випробування було прийнято остаточне рішення вибрати SWIFTERDISC XO 6000F

Переміг універсальний дискатор SWIFTERDISC

«Ми вирощуємо стандартні культури, такі як пшениця, ячмінь, жито, ріпак, кукурудза та картопля. У нас також є велике тваринництво, близько 2000 свиней, 840 молочних корів голштинської фрізської породи та м’ясної худоби. У 2011 році ми запустили власну біогазову станцію потужністю 834 кВт», – розповідає інж. Людек Бехіне, головний інженер господарства.

«Косова Гора» працюють з дискаторами різних виробників. «Ми планували оновити наш парк техніки. Але перш ніж купувати новий дискатор, ми поступово тестували агрегати різних виробників. Серед інших також був і дискатор SWIFTERDISC XO_F від BEDNAR. Зрештою, ми вирішили купити саме його з шириною захвату 6 метрів. Нам сподобалася універсальність агрегату та можливість його використання не лише для лущення стерні, а й для передпосівного обробітку. Тому ми також оснастили його гідравлічно регульованою вирівнюючою планкою CRUSHBAR», – пояснює пан Бехіне.

Вибір №1 – універсальний дискатор SWIFTERDISC

Агрегат оснащений фронтальною вирівнюючою планкою CRUSHBAR для передпосівного обробітку

Вибір №1 – універсальний дискатор SWIFTERDISC

Велика щоденна продуктивність досягається завдяки якісній роботі на всій ширині агрегату

Популярна комплектація серед багатьох аграріїв

Підприємство обробляє важкі ґрунти з верхнім шаром ґрунту в 20 см та великою кількістю каміння. За словами оператора, гідравлічне дишло є великою перевагою в цьому випадку. «Дискатор чудово відстежує будь-які нерівності рельєфу. Агрегат може, так би мовити, «перестрибнути» через будь-які велике каміння в разі зіткнення і таким чином запобігти пошкодженню», – додає оператор.

В господарстві обрали саме SWIFTERDISC XO 6000F особливо завдяки можливості агрегатування з менш продуктивним трактором. На момент нашого візиту дискатор працював із трактором потужністю 270 к.с. Робоча швидкість була близько 14,5 км/год, робоча глибина була встановлена на 6 см. SWIFTERDISC оснащений дисками діаметром 560х5 мм, зручним гідравлічним регулюванням робочої глибини, заднім V-RING котком і передніми опорними колесами.

Залишити коментар: