Новини

Винайшли безпілотник-пугало

07.02.2017

Американська компанія Bird-X представила безпілотник-пугало, призначений для захисту врожаю від шкідників. Крім того, відлякування птахів знижує ймовірність поширення захворювань, що переносяться пернатими.

Квадрокоптер ProHawk UAV оснащений звуковим модулем, який програє заздалегідь записані звуки, серед яких чергуються крики пернатих хижаків і звуки страху поширених птахів-шкідників. За словами розробників, зовнішній вигляд безпілотника також спроектований «страхітливим» для сільськогосподарських шкідників.

Безпілотник побудований на базі вуглепластиковою рами, оснащений камерою, GPS-модулем і функцією автопілота – втручання оператора потрібно тільки на етапі прокладки польотного маршруту і для підзарядки безпілотника.

Представники Bird-X вважають, що подібний підхід до захисту врожаю від поїдають його птахів більш ефективний, ніж традиційні лякала. Це не перший безпілотник, розроблений з метою відлякування птахів – раніше був представлений безпілотник літакового типу, також розроблений для захисту полів від птахів, однак йому для польоту необхідний був оператор.

Відео для перегляду роботи безпілотника