Новини, Рослинництво

Як забезпечити сталий урожай у сучасних умовах?

15.05.2022

Щосезону перед кожним сільгоспвиробником постає звичне завдання: досягти максимального урожаю та мінімізувати собівартість виготовлення сг продукції. І щоразу це завдання із багатьма невідомими. До уже звичних кліматичних перипетій, різного запасу вологи у ґрунті, підбору оптимальної системи живлення та захисту рослин додалися зростання цін на добрива та пальне, ускладнення процесів логістики і найголовніше –  війна з російським загарбником.

Посівний сезон 2022 року без перебільшення буде найбільш складним за останні 30 років. Адже після повномасштабного нападу росії на Україну багато фермерських господарств вперше постали перед дилемою: розпочинати чи ні новий аграрний сезон.

 До сівби ярих культур приступили лише у 11 областях України. Інші посівні площі або перебувають під ворожими обстрілами або заміновані і проводити посівну там неможливо. Українські аграрії – справжні герої сучасності, адже, незважаючи на надскладні умови, проводять посівну кампанію для забезпечення продовольчої безпеки нашої країни. Тому цьогоріч серед сільгоспвиробників будуть затребувані продукти, що спрощують вирощування сільськогосподарських культур та допомагають максимально розкрити закладений генетичний потенціал рослин.

Як забезпечити сталий урожай у сучасних умовах?

Одним із тиких продуктів є  Алгомель Пуш («Олмікс Груп», Франція) – комплексний стимулятором росту рослин і антистресант, виготовлений за унікальною технологією SEANERGY на основі червоних водоростей  (Solieria chordalis). До складу препарату входять: екстракт водоростей 650 г/л, екстракт водоростей (с.р) 162,5 г/л, амінокислоти 28,9 г/л, поліцукриди (каррагінани) 26,7 г/л,  моно і олігоцукриди 1,6 г/л, поживні речовини з водоростей 105 г/л; мaкроелементи (N 4,62 г/л,  K2O 24,67 г/л, P2O0,54 г/л, CaO 1,55 г/л, MgO 2,06 г/л, SO3 176, 58 г/л); мікроелементи Mn 97,5 г/л, Na 12,11 г/л, Cu 4,1 мг/л, Zn 8,1 мг/л, Fe 135,4 мг/л, I 105,5 мг/л, інші мікроелементи 40 мг/л); амінокислоти (глутамінова кислота 2,42 г/л, гліцин 0,99 г/л, аргінін 2,03 г/л, серин 1,02 г/л, аланін 0,99 г/л, лейцин 1,53 г/л, валін 1,02 г/л, аспарагінова кислота 1,79 г/л, інші амінокислоти 17,1 г/л); фітогормони (ауксини АІА 0,7 мг/л).

Такий склад препарату дозволяє не лише забезпечувати стимулювання росту культур, але й стійкість рослин до біотичного стресу, активацію природного механізму захисту, зупинку розвитку віроїдів, вірусів, бактерій, грибів, стримування кореневої гнилі.

Варто розуміти, що впродовж усього періоду вегетації діє ціла низка стресових факторів, які крок за кроком знижують ймовірність отримання максимального результату. Саме тому сільгоспвиробники все частіше додають до своїх технологій вирощування с/г культур Алгомель Пуш. Зокрема, ПАП «Нічлава» (Тернопільска обл.) у вересні 2021 р. стикнулося із слабким фізіологічним станом посівів озимої пшениці та ріпаку. Тому було прийняте рішення внести на посіви 1 л/га Алгомель Пуш для стимуляції розвитку кореневої системи, забезпечення нормального вегетативного росту рослин та зниження стресу.  Внаслідок цього рослини озимої пшениці та ріпаку ввійшли в зиму в оптимальній фазі розвитку (у стадії кущення та у стадії 8-10 листків відповідно).

Позитивний досвід роботи з препаратом Алгомель Пуш отримало ТОВ «Україна 2001» (Хмельницька обл). Профільною культурою цього підприємства є цукровий буряк. За словами керівника господарства Олександра Камінського, причиною використання Алгомель Пушу став пестицидний стрес після застосування ґрунтового гербіциду. Тоді у фазу 3 пар листків рослини були оброблені препаратом у нормі 2 л/га і вже через 10 днів 500 га оброблених площ буряка мали набагато кращий вигляд: більш зелене і темніше листя та кращий тургор рослин. У підсумку різниця між варіантами з обробкою препаратом Алгомель Пуш і без обробки становила в середньому 15 т/га.

Результатами роботи препарату ділиться агроном ТОВ «Апогей Агро» (Львівська область).  У зв’язку із високими температурами та посухою 200 га квасолі потрапили під дію температурного стресу. Тому було прийняте рішення внести Алгомель Пуш в нормі 1 л/га. Через тиждень було отримано позитивний ефект. Рослини наростили листкову масу та продовжили нормальний вегетативний ріст.

Алгомель Пуш гарно зарекомендував себе й на Київщині. Посіви кукурудзи ТОВ «Авалон ЛТД» двічі були побиті градом, унаслідок чого зазнали значних ушкоджень. Оскільки точка росту кукурудзи вціліла, за рекомендацією регіонального директора компанії «Сервіс-Агрозахід» Анатолія Сороки підприємство внесло 2 л/га Алгомель Пушу на загальну площу 200 га. Через 5 днів керівник підприємства відмітив, що рослини відновилися і продовжили свій нормальний вегетаційний період. Біологічна врожайність кукурудзи становила 160 ц/га.

Позитивний ефект від застосування препарату Агломель Пуш відмітили у ФГ «Чайка» (Херсонська область). Господарство спеціалізується на вирощуванні овочевих культур, зокрема цибулі. Головними чинниками, що обмежують урожайність культури у регіоні, є низький рівень зволоження і досить бідні на поживні речовини ґрунти. Для того, щоб уникнути негативної дії температурного стресу, підвищити імунітет до хвороб, а також забезпечити постачання поживних речовин у рослині фермерське господарство погодилось піти на експеримент. Для цього було закладено демоділянку площею 10 га, на якій до технології вирощування цибулі додали Алгомель Пуш з розрахунку 2л/га. У підсумку це господарство отримало прибавку до врожайності 30%.

Усе більше українських сільгоспвиробників у своїй роботі використовують  Алгомель  Пуш, який є економічно доцільною інвестицією у майбутній урожай.

Щоб переконатися у ефективності препарату, а також отримати безкоштовну консультацію, телефонуйте за номером +38 (067) 406-11-29.  Якщо у вас виникли питання стосовно умов співпраці, цікавить асортимент продукції в наявності, або є необхідність реалізувати с/г продукцію, – звертайтесь  за номером телефону +38 (067) 243-81-91.

Компанія «Сервіс-Агрозахід» продовжує виконувати свої зобов’язання та відвантажувати товар за умовами укладених раніше договорів. Усі склади працюють у штатному режимі, менеджери надають клієнтам консультаційні послуги та інформаційну підтримку 24/7 .

Тримаймо оборону кожен на своєму фронті і все буде Україна!

www.serviceagrozahid.com.ua
serviceagrozahid@gmail.com
47722, Тернопільська область,
Тернопільський район, с. Великі Гаї, вул. Підлісна, 27
Тел.: +38 (067) 243 81 91

Залишити коментар: