Новини

Яким брендам тракторів аграрії надавали перевагу у 2022 році?

28.06.2022

Найцінніші машини для фермерів – трактори. У сучасному світі сільське господарство неможливо уявити без них. Трактор – це багатозадачна машина, яка забезпечує ефективну роботу на полях. Світові виробники постійно виготовляють та удосконалюють машини для задоволення потреб кожного аграрія.

У цій статті ми розповімо, які бренди користуються найбільшою популярністю серед фермерів усього світу.

 

Claas

Німецька компанія Claas займає передове місце у виробництві сільськогосподарської техніки. Це сімейне підприємство, яке було засноване в 1913 році, має широку мережу дистриб’юторів в усьому світі та впроваджує новітні технології у виробництві техніки, внаслідок чого підвищується продуктивність сільськогосподарських підприємств.

Claas завжди надає найкращі послуги фермерам. І завдяки високій якості машин бренд «Claas» став одним із найпопулярніших брендів 2022 року.

 

 John Deere

John Deere Tractor Company USA – відома американська тракторна компанія, яка постачає своїм клієнтам високоефективні та потужні машини для сільського господарювання.

Ціна тракторів John Deere відповідає їх високотехнічним характеристикам, що робить ці машини популярними серед фермерів у цьому році.

Головними принципами John Deere є чесність, якість, відданість та інноваційність. John Deere постачає продукцію згідно з вимогами своїх клієнтів і намагається задовольнити всі їх потреби.

Massey Ferguson

Нітрати та способи їх зменшення в продукції рослинництва

Massey Ferguson Limited – найбільший виробник тракторів. Він виробляє машини різних потужностей для своїх клієнтів. Ця американська компанія була заснована в 1953 році. Трактори марки «Massey Ferguson» користуються величезним попитом у всьому світі через свою універсальність. Компанія виготовляє якісну та передову продукцію й постачає її своїм клієнтам за розумними цінами.

New Holland

new holland

Аграрії не оминули увагою й американський бренд New Holland, який є провідним світовим брендом сільськогосподарської техніки із широкою лінійкою продукції, яка включає:  трактори, зернозбиральні комбайни, прес-підбирачі, кормозбиральні комбайни, самохідні обприскувачі, інструменти для сінажу, посівне обладнання та ін.. Слід також відмітити, що Комбайн New Holland TX5.90 переміг у номінації «Машина року» на виставці Agrishow 2022, це ще раз доводить, що New Holland Agriculture забезпечує фермерів якісною технікою та залишається надійним партнером аграріїв з усього світу.

Case IH

Case IH є лідером світового ринку сільськогосподарської техніки зі штаб-квартирою в США. Він вийшов на ринок зі своїм трактором у 1923 році, і з того часу постійно завойовує серця фермерів. Case IH є виробником найпотужнішого трактора у світі. Це 2-й за величиною виробник сільськогосподарського обладнання в Північній Америці, і він став частиною CNH в 1999 році.

Case IH виробляє унікальні продукти, які економлять пальне. Популярні у всьому світі та користуються довірою фермерів.

Sonalika International

Sonalika International є також популярною маркою тракторів у 2022 році.

Бренд  був заснований у 1969 році. Компанія поставляє різноманітний асортимент сільськогосподарських машин для ринків усього світу. На сьогодні Sonalika Group входить у трійку найбільших тракторних компаній Індії.

Sonalika зайняла унікальне місце в серцях клієнтів, постачаючи їм продукцію відмінної якості. Трактори оснащені потужними двигунами, економічними, великими паливними баками, великою гідравлічною вантажопідйомністю тощо.

Kubota

Kubota, відома як KAI, є найбільш передовою компанією з виробництва тракторів у світі. З 1890 року Kubota постачає трактори по всьому світу і користується величезною довірою серед клієнтів. Компанія віддана своїй роботі та виготовляє продукцію вищої якості.

Kubota завжди постачає продукцію згідно з останніми технологіями і тенденціями. Фермери обирають Kubota за якість та доступність.

Fendt

Fendt є виробником однієї з найкращих у світі сільськогосподарської техніки. Ця німецька компанія допомагає аграріям швидше досягати результатів у господарюванні, постачаючи їм якісні продукти. Fendt випускає широкий асортимент машин з потужними двигунами. Трактори Fendt мають потенціал для підвищення продуктивності за рахунок економічного пробігу. Основне завдання Fendt – задовольнити всі потреби клієнта за рахунок широкого асортименту продукції. Трактори Fendt мають унікальний дизайн і стильний зовнішній вигляд.

Mahindra & Mahindra

Mahindra Tractor Brand є брендом тракторів номер 1 з продажів у світі. Це індійський виробник, який виготовляє якісні трактори згідно з потребами фермерів. Mahindra завжди працює на результат.

Потужні та довговічні трактори й інші агрегати виробництва Mahindra допомагають підвищити продуктивність господарювання на фермах. Бренд отримав премію Демінга та медаль якості Японії.

Підготувала Христина Котович

Залишити коментар: