Новини

З «АМАКО» – ЗАВЖДИ СВЯТО!

30.05.2014

Коли компанія «АМАКО» проводить День поля, то робить це з особливим розмахом. Цього разу вона зібрала аграріїв на демонстраційному показі інноваційних технологій обробки й одночасного посіву ріпаку, зернових культур, кукурудзи та кормозаготівлі з використанням сучасної техніки. 16 травня господарники Західного регіону вирушила на Львівщину, у Сокальський район, в село Волиця. Дійство пройшло на території ПАФ «Білий Стік». Місце проведення обрали недаремно, адже господарство добре знане у регіоні. Його очолює заслужений працівник сільського господарства України Іванчина Олег Антонович.

 

ПАФ «Білий Стік»

Сьогодні ПАФ «Білий Стік» – це агропідприємство середнього розміру. Зараз в його обробітку 2 420 га, яка орендується в 1 200 власників у п’яти селищних радах. У рослинництві агропідприємство вирощує пшеницю, горох, кукурудзу на зерно і на силос, ячмінь, та технічні культури – сою, ріпак, цукровий буряк. Зуміли зберегти тваринництво – 1 200 ВРХ, з них – 400 корів. Крім того, як допоміжна галузь представлене свинарство (1 200 голів), рибництво і бджільництво. Ведення багатогалузевого господарства дає можливість тримати його на прибутковому рівні.     Агрофірма активно розвивається не лише в сільськогосподарському напрямку, а й у соціальному: фінансуються школи та садочок, церкви, коштом підприємства відремонтована дорога. Люди села зайняті на тепличному комбінаті, у польових роботах, на газо-компресорній станції, на м’ясо-переробному підприємстві, на базі відпочинку «Ровесник». Агрофірма є зразком високих стандартів ведення бізнесу.

Радо вітаючи гостей та відкриваючи науково-практичний семінар, Олег Іванчина наголосив, що у своїй роботі підприємство застосовує прогресивні методи ведення господарства та техніку найновіших зразків. У останньому напрямку розвитку добре допомагає компанія «АМАКО».

 

Коментар партнера

Керівник ПАФ «Білий Стік», Олег Іванчина Олег:

«З компанією «АМАКО» ми працюємо сім років. За цей час придбали сівалку GreatPlains. В минулому році купили набір SimbaGreatPlains, також -каток. Керівництво і спеціалісти компанії приїжджають за першим викликом. Якщо виникають якісь запитання чи потреба в запасних частинах – завжди йдуть назустріч, тому ми раді такій співпраці і, крім того, приємно, що компанія «АМАКО» проводить багато Днів поля у Західному регіоні та завжди запрошує нас. На кожному такому дійстві можна побачити і почути щось нове і необхідне. Сьогодні кожен виробник знає і розуміє, що від того, наскільки швидко він засвоїть нову техніку і способи праці з нею залежить, наскільки прибутковим буде його бізнес».

Виставковий арсенал

В ході демонстраційного показу фахівці компанії розповіли про особливості та переваги агрегатів. Отож, була представлена:

  • грунтообробна техніка – багатоцільовий культиватор KockerlingVector 620 і диско-лаповий культиватор SimbaSL;
  • посівна техніка – сівалка зернова GPPH – 2000F , глибокорозпушувач SimbaSLD460 з приставкою для посіву, сівалка точного висіву GreatPlainsYP825 TwinRow;
  • трактори – колісні трактори ChallengerMT685С потужністю 370 к.с. , а також трактори китайського виробництва YTO – 804 потужністю 80 к.с.;
  • машини для обприскування – причіпний обприскувач Caruelle Olympia 320;
  • навігаційні системи Raven;
  • кормозаготівельна техніка – навісна косарка TonuttiEOS 210 шириною 2,1 м, причіпна косарка TonuttiAlcor 285 шириною 2,84 м з вальцевого плющильно механізмом , навісна ворушилка TonuttiAries 770 шириною 7,7 м , причіпні колісно – пальцеві граблі TonuttiRCS 12 шириною 7 , 3 м , рулонний прес-підбирач TonuttiR12EVO з фіксованою пресувальної камерою.

 

Під час науково-практичної частини фахівці компанії GreatPlains презентували гостям новітню систему посіву ріпаку і надали можливість оцінити практичні результати. Програма дійства включала шоу від корпорації WOLSFAGEN, яка провела вражаючий тест-драйв автомобіля моделі AMEROK. Дні поля – це один із найбільш дієвих інструментів для просування тієї чи іншої технології, адже саме під час них господарники мають можливість наочно оцінити пропонований продукт, побачити, чи відповідають заявлені характеристики і продуктивність техніки реаліям життя.

У травневому Дні поля взяв участь генеральний директор компанії «АМАКО» Роман Осадчий. Не секрет, що компанія як один із провідних учасників ринку техніки розпочала підготовку до виставки «АГРО-2014». Користуючись нагодою дізналися у керівника про новинки, які представлятиме «АМАКО».

 

Романе Михайловичу, що побачить український аграрій на «Агро-2014»?

На виставці «Агро», яка для нас є традиційною і вважається одним із найголовніших маркетингових заходів, ми будемо презентувати багато машин. Нещодавно проводили засідання з підготовки виставки і нарахували порядку 50-ти одиниць різної техніки. Ми будемо демонструвати всю ту техніку та технологічні рішення, які важливі для наших аграріїв, а саме: техніку для ґрунтового обробітку, для посіву, для транспортних рішень зернової логістики, трактори.

Що стосується новинок, плануємо презентувати нові зернозбиральні комбайни Massey Ferguson BETA від корпорації AGCO, нашого головного постачальника. Агрегати мають хороше співвідношення ціни та якості і високу продуктивність, тому, на мою думку, будуть цікавими сільгоспвиробникам. Також плануємо продемонструвати нову сушарку. Цього року ми почали співпрацювати з італійською компанією ESMA, котра виробляє мобільні сушарки невеликої продуктивності, які будуть цікаві малим господарствам у якості мобільного рішення для сушіння зерна. Дані сушарки особливі тим, що мають можливість працювати як від природного газу, так і на дизельному паливі. Для багатьох регіонів, особливо для півдня України, де зараз інтенсивно почали вирощувати кукурудзу, згадані сушарки – фундаментальний фактор, який дасть можливість економити виробничі витрати на сушіння, які становлять до 30 % усіх затрат на виробництво. Компанія «АМАКО» буде презентувати нову лінійку посівної техніки, сівалки турецького виробництва OZDOKENі культиватор від нашого партнера компанії KUHN. Таких культиваторів на ринку України ще не було.

Відомо, що компанія «АМАКО» готує на виставку трактор власного виробництва. Розкажіть детальніше про нього.

Справді, ведуться підготовчі роботи для того, щоб на «Агро» презентувати трактор, зібраний спільно із індійською компанією Sonaika. З логістичних питань ми боремося за те, щоб все вдалося. Sonaika – це сімейна компанія, яка належить власнику «Криворіжсталі». Рівень співвідношення «ціна-якість» нового трактора рівносильний позиції в автомобільному бізнесі автомобілів корейського виробника. Ми дійсно думаємо про складання таких агрегатів на території України.

Які плани до розвитку компанії на найближчі кілька років?

Якщо говорити про плани компанії «АМАКО», то це, в першу чергу, розвиток регіональної інфраструктури. Ми віримо і знаємо, що ринок і вимоги до дистриб’юторів змінюються. Фермери хочуть, щоб доступність сервісу та запасних частин була максимальною, тому працюємо над підняттям операційних підрозділів на інший, більш якісний рівень. Зараз займаємося будівництвом на Вінничині і Донеччині сервісних центрів. Також дуже важливим для нас є подальший розвиток продуктового ряду – однієї із найголовніших точок диференціації на ринку. Ми пропонуємо різні рішення, які є ефективними для конкретного господарства, а це вимагає безперервного пошуку нових постачальників та нових машин.

 На Дні поля була Юлія Хім’як