Новини

За 13 років компактор SWIFTER напрацював вже більше 30 тис. га

12.04.2023

За 13 років компактор SWIFTER напрацював вже більше 30 тис. га

Підприємтсво «Трайгон Фармінг Харків», яке входить в агрохолдинг Agromino (42 000 га), господарює та обробляє зокрема і на Черкащині біля 3000 га. Господарство має в парку різну техніку виробництва BEDNAR. Але одним з перших агрегатів був передпосівний компактор SWIFTER SS10000, що був поставлений ще 2010 року. За цей час напрацювання агрегата складає вже більше 30 тис. га.

Даний агрегат виконує 5 операцій за один прохід. Його сучасні брати виконують вже 8 операцій, готуючи ідеальне посівне ложе та вирівнюючи поля.

За 13 років компактор SWIFTER напрацював вже більше 30 тис. га

На полі, де нам довелось побачити роботу агрегата, планується посів гірчиці. Після закриття вологи та внесення КАС компактор SWIFTER робить передпосівну підготовку ґрунту.

«Зараз ранньою весною ми робимо культивацію. Вологи дуже багато. Не дивлячись на це, як бачимо, компактор працює, котки не забиваються – розповідає Олександр Онуфрик, керівник підрозділу «Трайгон Фармінг Харків». – Працюємо з трактором John Deere. Навантаження на двигун 80%. Витрата палива 6 л/га. Продуктивність роботи складає 150 га на добу».

За 13 років компактор SWIFTER напрацював вже більше 30 тис. га

«Даний агергат працює у нас вже 13 років. Як бачимо всі основні вузли заводські, тобто якість матеріалів висока. Заміні підлягали тільки розхідники: лапи, підшипники. Лапи міняємо десь раз на рік з урахуванням напрацювання більше 2000 га за сезон».

Однією з особливостей передпосівних компакторів SWIFTER є можливість працювати на розворотах не виміляючи при цьому робочі органи. Що господарство активно застосовує. Як бачимо, навіть агрегати 2010 року виробництва мали таку перевагу та протягом років зберігають міць для бокових навантажень під час даної операції.

Залишити коментар: