Новини

Заява BEDNAR щодо поточної ситуації

17.03.2022

Заява BEDNAR щодо поточної ситуації

У зв’язку з розв’язаною війною в Україні компанія BEDNAR з 24 лютого 2022 року припинила прийом всіх замовлень та будь-які інвестиції у маркетинг в Росії та Білорусі.

Ми рішуче засуджуємо агресію росії та підтримуємо Україну та її вільний, демократичний народ.

Компанія BEDNAR FMT повністю дотримується чинних санкційних правил ЄС щодо поставок товарів та фінансового руху.

Ми наполегливо підтримуємо та піклуємося про наших співробітників та їхні родини, допомагаємо з житлом для членів української команди та їхніх близьких в Чехії, які потребують такої допомоги.

28 лютого компанія надала пряму гуманітарну допомогу Україні через https://www.clovekvtisni.cz/ у вигляді коштів і продовжуватиме надавати цю допомогу. Команда BEDNAR Ukraine також додатково надала фінансову підтримку українським захисникам та продовжує це робити.

Наша сильна команда дилерів BEDNAR в Україні зберігає оптимістичний настрій, віру в перемогу та продовжує працювати і підтримувати сільськогосподарську спільноту в її зусиллях у ці важкі часи. Наразі ми працюємо з нашими дилерами Агроресурс, АМАКО, Компанія ЛАН, НФМ АГРО, Titan Machinery Ukraine над відновленням постійних поставок техніки в Україну. Дилери продовжують відвантаження Клієнтам наявної техніки BEDNAR в Україні, забезпечують їх запчастинами для проведення посівної кампанії та продовжують співпрацю з нашими клієнтами.

Ми всі, вся компанія BEDNAR молимося за мир!

Залишити коментар: