Новини

Журналу АгроЕліта 10 років!

15.02.2023
Шановні читачі, партнери, друзі!
Раді повідомити вам, що цьогоріч журнал «АгроЕліта» відзначає свій 10-річний ювілей: у січні 2013 року світ побачив перший випуск нашого видання.
Хоча насправді історія журналу почалася ще задовго до того. У 2007 році ми розпочинали з рекламно-інформаційної аграрної газети, яка розповсюджувалася по Україні. Та згодом зрозуміли, що потрібно виходити на новий рівень, йти в ногу з часом, ставати більш сучасними й прогресивними. Відтак, було прийнято рішення заснувати глянцеве видання, де всі охочі мали б змогу знайти актуальну й цікаву інформацію про сільськогосподарський сектор країни та світу, почитати відверті інтерв’ю з відомими господарниками – гостями наших номерів, переглянути яскраві фотозвіти із передових подій аграрної галузі: виставок, форумів, Днів поля, семінарів і конференцій регіонального, всеукраїнського та міжнародного масштабів. Адже наші автори завжди тримають руку на пульсі аграрного життя та перебувають у гущі подій!
Згодом ми створили ще й сайт нашого видання https://agroelita.info/ , де щодня публікуємо свіжі новини та усі матеріали з друкованого журналу, активно ведемо сторінку у Facebook Журнал АгроЕліта та Instagram.
Ми з усіх сил прагнули, аби «АгроЕліта» стала надійним партнером саме для вашого бізнесу!
Сьогодні, озираючись назад, ми усвідомлюємо, що нам таки вдалося досягти мети – стати точним компасом на шляху кожного аграрія України: допомагати орієнтуватися у всіх питаннях галузі та сприяти розвитку хліборобства.
Ми співпрацюємо зі сільськогосподарськими підприємствами з усієї території нашої країни, від великих брендів світового ринку – до невеликих фермерських господарств, і зі всіма знаходимо ідеальний формат успішного партнерства.
Наші клієнти – провідні виробники сільськогосподарської техніки й обладнання, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів тощо, які з першого разу переконалися в ефективності реклами саме в нашому виданні.
Звісно, не обійшлося без труднощів, але ми вистояли: і під час пандемії, і не здаємося в умовах повномасштабної війни з російськими загарбниками!
Минулий рік був, беззаперечно, найскладнішим за всю історію незалежної України. 24 лютого 2022 року розділило життя українців на «до» та «після». Здавалося, що все втрачено, а надії на майбутнє марні…
Колектив редакції у перші тижні російського вторгнення теж почувався наляканим та розгубленим, але ми зрозуміли, що не маємо права опускати руки, адже аграрії не спасували перед ворогом, вони відкрили свій фронт і зробили неможливе – ризикуючи життям, під обстрілами, подекуди на замінованих полях посіяли, виростили та зібрали врожай, врятувавши від голоду не лише нашу державу, а й світ.
Тож вже у березні ми зібралися з силами і випустили електронну версію нашого журналу. А вже у травні знову почали виходити у друкованому форматі. І зупинятися не збираємося, тому що вкотре прагнемо підтвердити реноме надійного рекламно-інформаційного партнера!
Наостанок хочемо подякувати усім, хто був з нами всі ці 10 років, співпрацював, підтримував, допомагав. Дякуємо за довіру, ми не підведемо!
Ну і звісно, щиро вклоняємось нашим янголам-охоронцям – славним воїнам ЗСУ, котрі щомиті наближають нашу перемогу!
До зустрічі на аграрних заходах! Все буде Україна!

Залишити коментар: