Новини

Зруйновані окупантами господарства відновлюють роботу

09.05.2022

У аграрне товариство “Україна”, що у селі Попівка Охтирського району, шістнадцять разів влучали російські снаряди. Від мінометних обстрілів постраждала техніка та господарські приміщення. Попри суттєві збитки та нестачу ресурсів, посівна в “Україні” буде, хоча й дещо з запізненням, розповідає Євгеній Негреба, директор підприємства. Цього року сіятимуть лише соняшник та кукурудзу, пише SEEDS.

Серед знищеного майна – півтора десятка одиниць техніки. Зокрема, дуже постраждав новий екскаватор, який придбали до війни за 2,5 млн гривень. Також снарядами пошкоджено сушарку та інші господарські приміщення.

На думку Євгенія Негреба, підприємство обстрілювали з мінометів.

У компанії працює 40 осіб. Попри скрутну ситуацію, нікого не звільнили. Товариство “Україна” обробляє 2,5 тис. гектарів землі. Директор говорить, що нестача ресурсів не стане на заваді посівній.

“Ми працюємо. Важко. Треба сіяти, в нас нема топлива. І нема грошей на рахунках. Все зерно знаходиться на елеваторі, продаж нема. Намагаємось брать кредити, як показала практика, дуже важко їх взяти. Цього року сподіваємося посіяти кукурудзу та соняшник. Інше вже не встигаємо”, розповідає Євгеній Негреба.

Залишити коментар: