Новини

Аграрний комітет Європарламенту підтримав визнання української системи сертифікації насіння

24.09.2020

Рішення про визнання еквівалентною систему сертифікації насіння України в ЄС прийняли 23 вересня на засіданні Аграрного комітету Європейського парламенту.

Як повідомляє пресслужба УКАБ, відповідне рішення і результати голосування були розміщені на сайті Комітету. Надалі рішення планують винести на голосування Європарламенту.

Прийняття даного рішення матиме позитивний вплив для всіх учасників ринку, надавши можливість експортувати вирощене в Україні насіння до нині закритих країн ЄС, і покращить ситуацію з виробництвом насіння та стимулюванням інвестицій у цей сектор.

«УКАБ і український аграрний бізнес вітають прийняття даного рішення аграрного комітету і очікують на якнайшвидший розгляд даного проєкту у Європарламенті. Це позитивно вплине не лише на виробників насіння, а й на українських аграріїв. Тепер аграрії будуть впевнені в якості закупленого українського насіння і його відповідності високим стандартам ЄС, та більш активно розглядатимуть варіант інвестування в насіннєвий бізнес і вирощування насіння з високою доданою вартістю замість товарної продукції», – зазначив координатор комітетів УКАБ Олег Нестеров.

Залишити коментар: