Новини

Азія нарощує імпорт українського зерна

24.09.2020

Україна заробила 5,9 млрд доларів на експорті зернових культур. Такого результату країні вдалося досягти за перше півріччя поточного року, як свідчать дані Державної митної служби.

Вказується, що статистика охоплює період з січня по серпень. За цей охоплення часу країна виручила від експорту зерна 5,9 млрд доларів, що відрізняється від показників минулого року в гіршу сторону. Тоді вдалося заробити на 1,68% більше.

Найбільше Україна наростила свій експорт з країнами Азії. Зокрема, країна стала поставляти зерна на 26,7% більше, що в грошовому значенні дорівнює 3,15 млрд доларів.

Всього частка експорту в країни Азії становить 53% від загальної кількості поставок. Решта зерно Україна продає в Європу. В цьому році обсяг виручки склав 1,17 млрд доларів.

Нагадаємо, що в цьому сезоні ранніх зернових повинні зібрати на 954 тисячах гектарах землі, зокрема озимої пшениці на 670 тисячах гектарах.

Тим часом, збиральна кампанія в центральних і західних регіонах України збільшує пропозицію пшениці: сільгоспвиробники намолотили понад 14 млн тонн зерна, повідомляє fbc.ua.

Залишити коментар: