Новини, Техніка

«AGROPLAST» – надійна продукція та висока якість послуг

17.09.2021

«AGROPLAST» – надійна продукція та висока якість послуг

Фірма «Агропласт» була заснована у 1983 р. Казиміром Лопагом як виробничо-торгове підприємство з наданням послуг «Агропласт Лопаг Казимір». З моменту створення компанія безперервно розвиває свою діяльність, й сьогодні пропонує рішення для сільськогосподарської галузі найвищої якості.

На початках фірма концентрувалась на виготовленні продукції на основі пластмас, що застосовувалася в процесах польового зрошування. Та впродовж років у її діяльність було вкладено чимало інвестицій, мета яких – розширення асортименту продукції, а також підвищення її якості. Результатом цього стало створення сучасного технологічного парку та складської бази в місті Савін Люблінського воєводства (Польща). Крім того, інвестиції в дослідження та розвиток дозволили фірмі стати беззаперечним лідером на польському ринку серед виробників запчастин до польових обприскувачів. Також завдяки інвестиціям була опрацювана і реалізована технологія високоточного введення цирконію у виробництво розпилювачів до обприскувачів, що зробило «Агропласт» єдиним польським виробником керамічних польових та садових розпилювачів.

Сьогодні фірма співпрацює з більшістю польських виробників обприскувачів, забезпечуючи їх необхідними компонентами для виробництва обладнання.

Продукція «Агропласту» є широкодоступною через дилерські мережі, спеціалізовані магазини та гуртівні, що реалізовують запчастини до сільськогосподарського обладнання, і всюди вона вирізняється високою якістю та здобула визнання серед покупців.

Продукція виготовляється на основі закордонних матеріалів, завдяки чому характеризуется високими механічними властивостями та має естетичний вигляд.

Тож цілком логічно, що після вдалого «завоювання» польського ринку настала черга й міжнародного успіху. Впродовж останніх років «Агропласт» успішно зреалізував стратегію розвитку експорту. Внаслідок цього фірма може похизуватися високою часткою експорту в структурі продажів (близько 50 %), активно співпрацює з постачальниками з-понад десятка країн світу. Багаторічний досвід «Агропласту», а також місце, де розміщені виробничі потужності, вплинули на те, що продукція фірми є висококонкурентною порівняо з іншими виробниками запчастин до обприскувачів у країні і світі.

Детальніше про переваги продукції «Агропласт» журналу «АгроЕліта» розповів Марчін Лопадж (Marcin Łopąg) – генеральний директор і власник заводу-виробника «Agroplast Marcin Łopąg».

– Пане Марчіне, які ж головні переваги товарів «Agroplast»?

– «Світова якість під рукою» – якість, якою користуються клієнти в 36 країнах світу. Продукти доступні за розумними цінами в багатьох стаціонарних та Інтернет-магазинах.

Основною перевагою нашої фірми, яку відзначають замовники, є постійна наявність усіх запасних частин, необхідних для ремонту та оновлення обприскувача. Немає необхідності купувати новий насос, фільтр або головку, досить придбати використані елементи.

Ще однією важливою перевагою є те, що виробництво розташоване у Польщі, і ми використовуємо у своїх товарах лише найкращу сировину від місцевих постачальників, завдяки чому можемо швидко реагувати на підвищений попит і не залежати від іноземних постачальників. Це має велике значення, особливо зараз, коли вирує пандемія, терміни поставок обмежені, а терміни доставки, навпаки, – подовжені. Наприклад, недавня ситуація в Суецькому каналі показала, що одна помилка може суттєво вплинути на діяльність багатьох компаній.

Тому саме завдяки тому, що виробництво розміщене у Польщі, а також багаторічній співпраці з перевіреними постачальниками ми можемо звести такі ризики до мінімуму.

Не можна не відзначити й надійність нашої продукції. Ми продаємо близько 15 000 насосів у рік, і з них лише кілька десятків мають якісь недоліки. Це свідчить про те, що постійне вдосконалення продукції приносить результати, і таким чином формується довіра наших клієнтів.

– Наскільки важливим для компанії є ринок України? Чи помітили Ви на ньому якісні зміни за останні роки?

– Ми присутні на українському ринку вже багато років, створили тут сильний конкурентноздатний бренд. За цей час мали можливість спостерігати за змінами, що відбулися у споживачів протягом декількох десятиліть. Ще кілька років тому в Україні замовники звертали особливу увагу, насамперед, на ціну та доступність продукції через обмежені поставки запасних частин (так було у Польщі ще у 1990-их роках). Наразі ж споживачі більше дбають про високу якість як продукції, так і післяпродажного обслуговування, а відомий і надійний бренд є гарантією цієї якості. Тому я радий, що бренд Agroplast є впізнаваним в Україні, що є важливим та перспективним ринком з великим сільськогосподарським потенціалом.

Згідно з дослідженнями, ефективне використання сільськогосподарських угідь завдяки чудовій якості ґрунту забезпечить продовольством всю Європу. Для цього вам, з одного боку, потрібна освіта в галузі точного землеробства, а також відповідне обладнання. Кілька років тому я вирішив відкрити компанію в Україні, щоб забезпечити легкий та швидкий доступ до продуктів Agroplast, а також високу якість послуг, яка є нашою безперечною перевагою на польському ринку.

«AGROPLAST» – надійна продукція та висока якість послуг

м. Ковель, вул. Заводська, 23Б
тел.: +38 (096) 992 17 11, +38 (066) 497 46 68
www. agroplast.ua

Залишити коментар: