Техніка

«Агро-Темп» надає впевненість завдяки дисковій бороні LEMKEN Heliodor 9 Gigant 12 S/1600!

26.10.2016

На сьогодні в аграріїв існує ряд проблемних питань, які подекуди непросто вирішити власними силами. По перше, відсутність досвідчених механізаторів, по друге, досить стислі терміни обробітку, які ускладнює погода. Відповідно багато господарств орієнтуються на потужну широкозахватну техніку для швидкого обробітку великих площ за короткий проміжок часу. Компанія Агро-Темп, співставивши ці фактори, завезла вперше в Україні дискову борону з робочою шириною 16 метрів для тракторів потужністю від 500 к.с., яких немало в нашій країні і більшість з них практично не завантажена польовими роботами через брак агрегатів.

Технічні характеристики Heliodor 9 Gigant 12 S/1600:

  • Робоча ширина захвату – 16 м
  • Кількість сферичних дисків – 128 шт.,
  • Діаметр сферичних дисків – 510 мм
  • Вага агрегату – 12889 кг.

Вперше світова прем’єра Heliodor 9 компанією LEMKEN GmbH & Co. KG відбулась восени минулого року на виставці Agritechniсa у Ганновері (Німеччина). І ось через рік вітчизняні аграрії мають змогу використовувати дані агрегати на власних полях. В Україні агрегат було вперше презентовано у вересні на виставці AGROEXPO 2016 у Кропивницькому, звідки він одразу поїхав у Дніпропетровську область до свого нового власника.

І ось у ФГ “АГРОФІРМА “ВІКТОР” 19 жовтня 2016 відбувся запуск першої в Україні 16 метрової дискової борони LEMKEN Heliodor 9 Gigant 12 S/1600 офіційним дилером компанією Агро-Темп. При запуску були присутні представники компанії-дилера та сервісного оператора Агро-Темп у Дніпропетровському регіоні та представники господарства. І там дійсно було на що подивитись, адже розміри агрегату та масштабність вражають. Обробіток поля після збирання соняшнику проводився на швидкості 13 км/год. Після проходу агрегату рослинні рештки були подрібнені та зароблені у ґрунт на 80-90%. Детальніше результат роботи можна оглянути на фото та відео на сайті компанії Агро-Темп.

Експлуатаційні характеристики Heliodor 9 Gigant 12 S/1600:

Фон: поле після збирання соняшнику, наявні нерівності рельєфу;

Трактор номінальною потужністю двигуна – 535 к.с.;

Глибина обробітку – 14 см;

Робоча швидкість – 13 км/год;

Продуктивність – 18,7 га/год.