Новини

Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021: демонстрація технологій та інновацій у дружній атмосфері Amazone

14.09.2021

9 вересня 2021 року ДП «Амазоне-Україна» провела вже другий в цьому році інноваційний захід Агропікнік Amazone. Хмельницький 2021.
Партнером події став регіональний дилер
ТОВ «Компанія ЛАН», на базі сервісного центру якого у Хмельницькому зібралося понад 100 учасників  директорів агропідприємств, фермерів з Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та Закарпаття.

Агропікнік Amazone — це подія, яка об’єднує тих агровиробників, які розуміють, що майбутнє сільського господарства за інноваційними та розумними технологіями. Це щирі зустрічі у дружній атмосфері Amazone для обміну досвідом.

Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021: демонстрація технологій та інновацій у дружній атмосфері Amazone

«Це друга подія в цьому сезоні в доволі незвичайному форматі, коли знайомство з технологіями та інноваціями Amazone відбувається в комфортних умовах та теплій дружній атмосфері. Західні регіони України є для нас стратегічно значущими, тому нам важливо, щоб агровиробники побачили та протестували усі ті переваги, які надає техніка Amazone. Чудові умови, святкова атмосфера ми намагались створити максимально комфортні умови, аби агровиробники могли не тільки отримати нові знання, а й відпочити від напруженої роботи в полі», — наголосив Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна».

Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021: демонстрація технологій та інновацій у дружній атмосфері Amazone

«Таку подію як Агропікнік Amazone ми проводимо вперше за 15-річну історію співпраці між ТОВ «Компанія ЛАН» та ДП «Амазоне-Україна». Це унікальний захід, подібного у нас в Західному регіоні не пригадую, зокрема з погляду організації. Це дуже інноваційна подія. Запрошені агровиробники з усієї Західної України радо завітали на свято, де у невимушеній атмосфері ми продемонстрували розумні розподільники добрив ZA-TS, які дозволяють економити добрива, та самохідний обприскувач Pantera.

Крім того, у нас на майданчику сервісного центру в Хмельницькому представлена майже вся лінійка техніка Amazone: сівалки (точного та прямого висіву), дискові борони, ґрунтообробні знаряддя та причіпні та самохідні обприскувачі. Ми бачимо, що є зацікавлення в агровиробників до цієї техніки. Адже незалежно від потреб та побажань аграрія, лінійка техніка Amazone дозволяє підібрати під кожного індивідуальне рішення», — зазначив Назарій Вонс, керівник відділу продажів ТОВ «Компанія ЛАН».

Оскільки компанія Amazone є світовим лідером у виробництві техніки для розподілення добрив та беззаперечним експертом в точному та ефективному внесенні, учасникам Агропікніка Amazone Дмитро Давиденко у своєму виступі детально презентував технології розумного розподілення добрив. Й одразу ж — відбулась презентація на ділі: учасники змогли наочно побачити, як працює система крайового розподілення AutoTS. Агровиробники були вражені точністю роботи системи. Не менше вразили й можливості стабілізації штанги та подолання перешкод самохідним обприскувачем Pantera.

Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021: демонстрація технологій та інновацій у дружній атмосфері Amazone

«Ми часто зустрічаємось з менеджерами, які продають сільськогосподарську техніку, і вони нам все детально розповідають: як техніка працює, яка вона економічно доцільна і т.д. Але одна справа розповідати, а інша побачити все в дії. Сьогодні мене просто вразили, я б сказав, надможливості самохідного обприскувача Pantera в подоланні перешкод та стабілізації штанги. Бо у нас саме такі поля з неоднорідним рельєфом», — поділився враженнями Петро Лабазюк, генеральний директор ГК «Вітагро», Хмельницька область.

Яскрава розважальна програма — ведучим свята був гуморист, народний артист України Григорій Драпак, танцювальними номерами запалював гурт Las Chikas, інструментальні виступи кавер-гурту Zapal, змагання зі стрільби з лука, смачна кухня — дозволила гостям Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021 відчути надзвичайно святкову атмосферу.

«Враження від сьогоднішньої події у мене тільки найкращі. Я вдячний організаторам за запрошення та за такий формат. Таких неформальних зустрічей має бути більше, адже ми отримуємо можливість познайомитись з колегами, та побачити нові технології», — наголосив Микола Олицький, голова правління СВК «Лабунський», Хмельницька область.

Вже традиційним під час Агропікнік Amazone став розіграш цінних призів, зокрема двох сертифікатів  на знижку – 5% та 5000€ на купівлю техніки Amazone. Емоції агровиробників під час розіграшу були неймовірними, адже це гарна нагода поновити свій технічний парк до нового сезону.

Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021: демонстрація технологій та інновацій у дружній атмосфері Amazone

«Сьогодні на запрошення організаторів приїхав подивитись на новинки Amazone. Адже в себе в господарстві маємо дві одиниці техніки Amazone — зернову сівалку та причіпний обприскувач. Сподіваємось, що завдяки виграшу наш технічний парк поповниться ще й розподільником добрив Amazone», — прокоментував Олег Дозірцев, голова ФГ «Глорія 92» з Борщівського району Тернопільської області, який виграв 5000 € на придбання техніки Amazone.

Компанія ДП «Амазоне-Україна» планує зробити Агропікнік Amazone традиційним святом інновацій, що відбуватиметься у колі сім’ї Amazone у різних регіонах України.

Залишити коментар: