Виставки

Агропромислова виставка “Агро-2014”, Київ, 4-7 червня

17.06.2014

4-7 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, проспект Ак. Глушкова, 1) відбулася XXVI Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2014″, яка з року в рік збирає чималу кількість гостей, аграріїв, науковців, виробників техніки, добрив, насіння, засобів захисту рослин та усіх небайдужих до сільського господарства.

“АГРО ” – найбільша агропромислова виставка СНД і Східної Європи і наймасштабніший загальнодержавний захід в АПК України. Вона займає більше 35 тис. м² виставкових площ. За даними організаторів події, їй характерне найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК усіх регіонів України, топ-менеджери і фахівці компаній з 16 країн світу, спеціалісти підприємств АПК.

Виставку відкрив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. За його словами, «Агро-2014» зібрала кращих представників аграрного сектору України та іноземних партнерів. Згодом керівник АПК зустрівся з Вігіліусом Юкне, Міністром сільського господарства Литви. Вони обговорили подальшу співпрацю і обмін досвідом. Вігіліус Юкне запропонував українській стороні у 2016 році прийняти участь у аграрній виставці в Литві.

У рамках заходу відбулися виставки сільгосптоварів, ветеринарії, товарів для тваринництва, конярства, рибного господарства, біоенергетики, органічних продуктів, сільгосптехніки, рослинництва, агрохімії, виноробства та грибної індустрії.

На зборах Асоціації свинарів України, які теж мали місце на «Агро-2014»,члени асоціації та представники робочої групи по свинарству, що працюють при Мінагрополітики, обговорили поточні проблеми та досягнення галузі. Значну увагу приділили дерегуляції свинарського бізнесу, склали план подальшої роботи робочої групи.