Виставки

Виставка “ІнтерАГРО 2013”

30.10.2013

30 жовтня 2013 року відбулася церемонія офіційного відкриття IX Міжнародної  виставки рентабельного високоефективного сільського господарства “ІнтерАГРО 2013”, що вразила своїм розмахом. На площі у 30 тис. м² розмістились експозиції 300 компаній-учасниць. Вперше подія у столиці пройшла восени. Попередні роки її проводили в кінці січня – на початку лютого. Змінилася не тільки дата, а й склад учасників. Раніше в «ІнтерАгро» брали участь дилери та дистриб’ютори, а на цьогорічній же були представлені й виробники сільськогосподарської техніки та обладнання.

У рамках події відбулися конференції, на яких доповідали вітчизняні та закордонні спеціалісти з аграрних питань. Були присутні компанії близько з двадцяти країн (зокрема, Аргентини, Франції, Німеччини, Індії та Туреччини) та представлено більше 160 всесвітньовідомих брендів виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, за що виставку по праву названо однією із наймасштабніших. В експозиції були представлені і вітчизняні інноваційні технології, і вже перевірене часом обладнання, яким обробляють землю українські аграрії. Пройти повз стенди таких компаній як Amazone, Case, Claas, Gaspardo, John Deere, Kuhn, Lemken, New Holland, Poettinger, Vaderstad, Агросоюз, Ростсільмаш було не можливо: вони вражали розмірами, чудовою новою технікою та оформленням. В павільйонах панувала піднесена атмосфера. Найбільшу площу експозиції зайняла техніка генерального спонсора дійства компанії John Deere.
Українські аграрні підприємства, звичайно, бажають зробити свій бізнес ефективним у найбільшій мірі. Таке бажання неможливо задовільнити без впровадження інноваційних технологій. Завдяки тому, що досвід компаній-виробників та реалізаторів сільськогосподарської продукції накопичується, зростає в масштабах і попит на впровадження інноваційних рішень і підходів до ведення господарства, що приносить максимальну прибутковість бізнесу і визначає напрями подальшого розвитку галузі. Виставка “ІнтерАГРО” уже дев’ятий рік поспіль є саме  епіцентром інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання. Тож якщо аграрію потрібно чи обладнання, чи техніка, чи консультація з питань її експлуатації, характеристик чи придбання, то кращого місця для одержання бажаного не знайти.