Новини

«Астарта» розпочала посівну кампанію-2022

31.03.2022

Підприємства агропромхолдингу «Астарта» розпочали посівну кампанію-2022. Першими стартували аграрії у Хмельницькій, Вінницькій та Полтавській областях, приступивши до посіву цукрового буряку.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Майже завершене підживлення озимої пшениці та озимого ріпаку, відбувається підготовка ґрунту під посів пізніх культур (цукровий буряк, кукурудза, соняшник, соя).

Роботи проводяться на площі майже 220 тис. га у всіх регіонах присутності компанії, за виключенням чотирьох тисяч га у зоні бойових дій у Чернігівській області.

«Завчасна підготовка до виробничого сезону, максимальна мобілізація зусиль, оптимізація процесів та логістичних маршрутів, дозволила «Астарті» забезпечити цьогорічну посівну необхідною кількістю матеріальних ресурсів.

Незмінним помічником у проведенні весняно-польових робіт є ІТ-модуль AgriChain Farm від компанії AgriChain, який дозволяє віддалено планувати всі операційно-виробничі процеси у мобільному додатку, а саме контролювати оптимальне використання ресурсів, організовувати злагоджену та швидку комунікацію між задіяними підрозділами, спрощує трудомісткий документообіг, допомагає віддалено приймати надважливі оперативні управлінські рішення.

Команда «Астарти» чітко усвідомлює свою відповідальність щодо забезпечення України необхідною кількістю продовольства і докладе максимум зусиль, щоб посіяти, зібрати і переробити збіжжя», – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар: