Новини, Рослинництво

Бажаєте отримати дружні сходи? Додайте до протруйника бакову суміш «Дефенс-С» – надійний живильний «кожушок» для насіння

04.08.2021

Боротьба за майбутній урожай починається ще з насіння: запаси поживних речовин, енергія проростання, наявність або відсутність збудників хвороб, доступні поживні елементи для його  майбутнього розвитку.

Чи можемо ми вплинути на ці чинники ще на стадії підготовки насіння до сівби?  Можемо!

Обробка насіння – перший важливий крок до збільшення врожайності. Але важливо не тільки захистити насіння протруйником від збудників хвороб, а й забезпечити майбутній проросток доступними поживними речовинами на перших етапах розвитку.

Український виробник регуляторів росту рослин  компанія «Імпторгсервіс» пропонує не просто протруїти насіння озимих зернових колосових культур протруйниками, а доповнити цей захід інкрустацією (створенням навколо насіння спеціальної водорозчинної мікрооболонки) з нанесенням поживних речовин на насіння.

Переваги інкрустації насіння баковою сумішшю «Дефенс-С»:

  • висока ефективність – до 98% схожості насіння;
  • захист насіння від дії несприятливих кліматичних чинників (полімерна плівка зберігає насіння в сухому та напіввологому ґрунті до 60 діб і більше);
  • знімає токсичну дію протруйника на зародок насіння та проросток;
  • повне припинення осипання з поверхні протруйника під час завантаження насіння в мішки;
  • підвищує сипучість зерна під час сівби;
  • стимулює розвиток кореневої системи, активує фізіологічні процеси в рослині;
  • поліпшує мінеральне живлення і підвищує імунітет рослин;
  • завдяки дії амінокислот посилює антистресовий ефект;
  • збільшує корисну мікрофлору та підвищує біологічну активність у ризосфері рослин, сприяє оздоровленню ґрунту;
  • підвищує врожайність та якість продукції.

Бакова суміш «Дефенс-С» – унікальний комплекс препаратів, які використовують разом із протруйником для інкрустації насіння зернових колосових культур. Компоненти бакової суміші («Антистрес», тара 0,68 кг – 3 шт., «Марс-EL», тара 1 л – 1 шт. і комплекс амінокислот, тара 100 мл – 2 шт.) доповнюють один одного, підсилюють ефект передпосівної обробки насіння, позитивно впливаючи на його посівні якості, а в разі стресових температурних перепадів повітропроникна плівка захищає його від перегріву та пересихання до 60 днів.

14 діб після сходів Весна
Контроль БС «Дефенс-С» Контроль БС «Дефенс-С»

Передпосівна обробка насіння полімерами, що входять до препаратів бакової суміші –найперспективніша та високоефективна, схожість насіння становить 94% і вище, що забезпечує дружні й рівні сходи. Використання полімеру як плівкоутворювача – найбільш надійна форма вирішення проблеми захисту насіння від дії на нього несприятливих чинників у разі сівби в сухий і напіввологий ґрунт. Прозора, міцна, тонка, добре розчинна у воді, повітропроникна полімерна плівка забезпечує стовідсоткову дрібнодисперсну обробку  поверхні насіння препаратами, повне припинення осипання з поверхні протруйників і комплексів мікроелементів під час затарювання насіння в мішки, їхнього транспортування, вантажно-розвантажувальних і посівних робіт. Це зробить захід обробки насіння безпечним для людей і навколишнього середовища.

Завдяки плівці, протруйник проникає у всі місця мікротравм і тріщин. Мікротравмування зернівок не тільки знижує урожайність, але й різко погіршує якість насіння, зберігання якого пов’язане з великими ускладненнями в зв’язку з інтенсивним розвитком великої кількості різних мікроорганізмів, що негативно впливають на схожість та інші показники продуктивності.

Бажаєте отримати дружні сходи? Додайте до протруйника бакову суміш «Дефенс-С» – надійний живильний «кожушок» для насіння

Як відомо кожному агроному, переростання озимини восени знижує зимостійкість культур. Рослини озимих зернових, інкрустовані перед висівом препаратом БС «Дефенс-С», витрачають енергію не на формування великої листостеблової маси, а навпаки – всі поживні елементи йдуть на розвиток потужної кореневої системи та накопичення цукрів у вузлах кущіння.

Застосування цієї суміші дасть можливість додатково отримати до 2,5-3,0 ц/га зерна озимих зернових колосових культур.

До бакової суміші обов’язково додавати протруйник і карбамід (100 г/т).

ПП «ВКФ «ІМПТОРГСЕРВІC» – виробник регуляторів росту рослин з функціями добрив, м. Дніпро

Замовляйте за телефонами:  +38067-633-97-87, +38067-633-62-88

E-mail: imptorgservis@ukr.net, сайт: іmptorgservis.uaprom.net

Залишити коментар: