Обладнання

Безкаркасні ангарні конструкції: швидкий монтаж, мінімальні витрати

05.06.2016

Лідер на ринку агробудівництва, компанія «ПівденьАнгарБуд», займається проектуванням, розробкою, виготовленням і зведенням безкаркасних ангарних конструкцій, які в даний час набувають все більше і більше актуальності. Основна і найважливіша відмінність даних конструкцій від житлових і нежитлових споруд – це повна відсутність каркасів, опор, стін, даху та основ, що дозволяє зводити ангарні конструкції у найкоротші терміни з мінімальними додатковими витратами. 

На відміну від конструкцій із звичайних матеріалів, швидкомонтовані ангари (склади) мають великі переваги. У цьому можна переконатися за трьома основними критеріями.

Першим критерієм є те, що економічно спорудити швидкомонтовані ангари набагато вигідніше, на відміну від традиційної каркасної конструкції, що дозволяє заощадити у два рази більше витрат за рахунок зниження загальної металоємності конструкції у 2-3 рази, зручності транспортування монтажного обладнання, меншої кількості  робітників, задіяних під час монтажу та мінімальних затрат на гідроізоляцію.

Другим критерієм є те, що завдяки системі спорудження безкаркасного ангара з’являється можливість звести  конструкцію у найкоротші терміни. Ангар (склад) площа якого становить 1200 м², приблизно через 4-6 днів буде зданий для використання (не враховуючи фундамент, який на відміну від каркасних ангарів не потребує глибокої заливки, адже металоконструкція має незначну вагу, і швидко висихає), що  дозволяє якомога швидше почати відшкодовувати ваші витрати.

І нарешті, третім критерієм служить те,  що конструктивні складові ангарів (складів), розроблені компанією «ПівденьАнгарБуд», надають відмінну можливість відкинути дорогі варіанти прямоформенних каркасних складів. Повною мірою використовувати складське приміщення можливо буде, якщо ширина даної конструкції складе 18-19 м, проміжок висоти складу 1-2 м від кінця арки складатиме приблизно 3-4 м. Збиток даного складського об’єму складе не більше, ніж 5-10%, що дозволить заощадити приблизно до 55 %!

Також можна врахувати, що безкаркасні ангари можливо зводити за будь-яких погодних умов, так як вони не потребують дотримання чітких вимог до кліматичного середовища. До того ж, дані арки не потребують додаткових витрат на оздоблювальні роботи.

Як правило, при виготовленні ангарів або складських приміщень використовується виключно сталь оцинкована, яка не потребує антикорозійного покриття. Споруда витримує вагу снігу до 250 кг/м² та пориви вітру до 55 м/с.

Також, важливим моментом є те, що всередині ангар аркової конструкції може ще ділитися додатковими перегородками або воротами. На вибір замовника вікна та двері складського приміщення встановлюються механічні, автоматичні або розсувні. Що ж стосується експлуатаційних вимог, то вони також безпосередньо враховуються.

Спорудження безкаркасних ангарів складається з п’яти основних етапів.

 • Етап перший: розробляється план (план-дизайн) майбутньої безкаркасної конструкції;
 • Етап другий: виготовляються основні міцні панелі конструкції;
 • Етап третій: процес з’єднання готових панелей для ангара;
 • Етап четвертий: з’єднання і установка готових секцій;
 • Етап п’ятий: процес установки дверей і вікон, і проведення інженерних системних робіт.

Переваги безкаркасних аграрних конструкцій можна звести до таких:

 1. Терміни зведення – вже через 10-15 днів конструкція буде встановлена;
 2. Мінімальні транспортні витрати, що також дозволяє мінімізувати деформацію готового виробу;
 3. Сучасний дизайн конструкції;
 4. Повністю відсутня потреба у догляді й ретельному обслуговуванні готової конструкції;
 5. Будівництво об’єкту здійснюється у двох варіантах: холодному і утепленому;
 6. Змінювати конструкцію і виконувати додаткові монтажні заходи можливо навіть, якщо конструкція вже зведена; також конструкція може прослужити n кількість років.
 7. Універсальність споруди, яка може використовуватися у різних галузях економіки.

Якщо Ви добре розумієтесь у будівництві, то дані показники не змусять Вас сумніватися зробити замовлення у компанії «ПівденьАнгарБуд». Адже тоді у Вас з’явиться ще одна найважливіша перевага: на Ваше персональне замовлення, співробітники компанії  «ПівденьАнгарБуд» зможуть відрегулювати радіус висоти прольоту безкаркасної конструкції. Тоді ангар може бути як одношаровим, так і багатошаровим. Ви зможете заощадити кошти і час у кілька разів! І при цьому якість, довговічність, економічність зведеної конструкції залишається на вищому рівні.

Протягом багатьох років компанія займається спорудженням і зведенням безкаркасних ангарів (складів). Величезний досвід у даній сфері є запорукою якісної роботи компанії. Налагоджена робота фахівців і професіоналів дозволяє гарантовано виконувати замовлення якісно і в своєчасні терміни, що дозволяє повністю задовольнити запити замовників, а постійні замовники компанію  «ПівденьАнгарБуд» не перестають рекомендувати на ринку ангаробудування.

ТОВ «ПівденьАнгарБуд»

67801 Одеська обл., смт. Овідіополь, вул. Тараса Шевченка, 218

тел.+380677401334, +380671838936

www. ugangarstroy.com