Новини

Блокада українських портів торкнеться сотень мільйонів людей у всьому світі

04.04.2022

1 квітня під час брифінгу в Медіацентрі «Україна» перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький наголосив, що блокада українських портів торкнеться сотень мільйонів людей у всьому світі.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

За словами першого заступника Міністра, головні морські транспортні хаби України наразі заблоковані, тому Україна не зможе повноцінно експортувати агропромислову продукцію. Це, безумовно, вплине на світовий ринок, адже Україна забезпечує продуктами понад 400 мільйонів людей.

Сотні мільйонів людей у всьому світі не отримають їжу, якщо найближчим часом не буде знята блокада Росією українських портів.

«Україна забезпечує глобальну продовольчу безпеку. Ми годували сотні мільйонів людей. Продовжуємо робити все необхідне, щоб ці споживачі були впевнені у безпеці нашої продукції. Наразі працюємо над змінами експортних мереж, які наразі заблоковані. Однак без боротьби з агресором і без відкриття портів ми не зможемо прогодувати сотні мільйонів людей, лише десятки», – зазначив Тарас Висоцький.

Залишити коментар: