Новини

Завод «Добродія», що на Чернігівщині, знову під контролем Agricom Group

04.04.2022

Над заводом «Добродія» знову замайорів український стяг.

Підприємство нині – під контролем Agricom Group, йдеться на офіційній сторінці компанії у Фейсбук.

«З моменту окупації Чернігівської області російськими військами наше сучасне технологічне виробництво, що було запущено у смт Михайло-Коцюбинське у Чернігівській області лише 4 роки тому, частково розграбовано окупантами.

Не минули руйнувань й інші активи Чернігівського агрокластеру – постраждала техніка та склади, які ворог планомірно обстрілював. Збитки наразі оцінюються», – зазначається у повідомленні.

Петро Мельник, співвласник та виконавчий директор Agricom Group, президент УКАБ сказав: «Завод «Добродія» – це серце компанії, в яке так підло влучив ворог. Але ми вірили в силу ЗСУ і в наших людей, які завзято прикладали зусилля для збереження підприємства та техніки.

Я дякую усім працівникам Чернігівського кластеру за їхню витримку, підтримку і за те, що у важкі часи зуміли зберегти те, над чим  так довго і ретельно працювали. Ми докладемо всіх зусиль для максимально швидкого відновлення роботи заводу та аграрного напрямку. І вже зовсім скоро розпочнемо посівну на Чернігівщині, щоб забезпечити Україну продовольством!».

Залишити коментар: