Новини

Bobcat представляє повністю електричний компактний гусеничний навантажувач

11.01.2022

Bobcat представляє свій новий повністю електричний компактний гусеничний навантажувач Bobcat T7X .

Про це повідомляє farm-equipment.com.

Bobcat T7X – це перший у світі повністю електричний компактний навантажувач на гусеничному ходу. Ця машина повністю живиться від батарейок.
Традиційна гідравлічна робоча група була повністю замінена системою електричного приводу, що складається з електричних циліндрів і електродвигунів. 
Повністю електрична платформа забезпечує миттєву потужність і максимальний крутний момент, доступні на будь-якій робочій швидкості. Оператору більше не доведеться чекати, поки стандартна гідравлічна система набере потужність.
T7X працює з нульовими викидами та зниженим рівнем шуму та вібрації, що створюється машиною. Він працює тихо та ефективно в чутливих до шуму зонах і в приміщенні, що значно знижує рівень звуку та покращує робоче середовище.

В основі T7X лежить потужна літій-іонна батарея 62 кВт від технологічного партнера Green Machine Equipment, Inc. Заряд може підтримувати звичайні щоденні робочі операції та використання інтелектуальних режимів роботи протягом чотирьох годин безперервної роботи. Інтелект системи керування живленням запрограмований таким чином, щоб він відчував, коли навантаження зростають, автоматично відключаючи живлення, коли це не потрібно, щоб зберегти загальне споживання енергії та продовжити час роботи машини.

Залишити коментар: