Новини

Нові моделі тракторів Versatile будуть користуватись попитом у 2022 році

11.01.2022

Компанія Versatile, підрозділ Buhler Industries Inc., раніше представила нові моделі тракторів DeltaTrack та 4 WD  для 2022 року, повідомляє farm-equipment.com.

Трактори мають більшу потужність, покращені функції, нові опції та оновлений зовнішній вигляд. Нові моделі, 530, 580 і 620, мають більший пакет охолодження, призначений для покращення повітряного потоку та охолоджуючої здатності, покращену трансмісію та розширену гідравлічну конфігурацію та опції.
Моделі 2022 року оснащені вдосконаленою трансмісією TA22 від Cat.  Також збільшилася потужність зчеплення, що призводить до збільшення крутного моменту на 3% на 3-й передачі, на 5% більше крутного моменту на 4-й передачі та на 10% більше крутного моменту на 5-й передачі.

Усі моделі DeltaTrack та 4 WD мають численні покращення кабіни. Трактори мають більш зручне сидіння, покращену аудіосистему та доступний 12-дюймовий монітор. Додаткові опції включають подвійні поворотні маячки, тримач для мобільного телефону та ящик для інструментів. 
Оновлений дизайн наклейки та зміни колірної схеми надають тракторам сучасний вигляд. Найбільш помітною зміною є чорна рамка. Трактори Versatile модельного року 2022 були розроблені, щоб поєднати потужність, комфорт і стиль. Тож можна із впевненістю сказати, що ці моделі будуть користуватись неабияким попитом у поточному році.

Залишити коментар: