Новини

Борони «Лозівських машин» оснащені кращими зубами

20.05.2020

Конструкторські рішення «Лозівських машин» отримали високі оцінки провідних українських вчених і фахівців аграрної галузі.

Зуби, встановлені на боронах «Лозівських машин», виявилися міцними, надійними і зносостійкими. Це підтвердило незалежне анонімне дослідження «Вплив конструкційних характеристик зубів борін на динаміку їх абразивного зносу і прогнозований ресурс», яке провів «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого ». Серед учасників експерименту також були провідні світові бренди сільгосптехніки.

Будучи основним робочим елементом зубової борони і взаємодіючі з ґрунтом на глибину до 10 см, зуб визначає надійність і ресурсну придатність ґрунтообробної техніки.

Для досягнення повної чесності і об’єктивності дослідження проводилося методом анонімного тестування, коли всі зразки проходять проби під номерами, без вказівки виробника.

Раніше проведені дослідження вже демонстрували високу якість обробки, знижені витрати палива і високу продуктивність зубів «Лозівських машин».

А випробування інституту імені Погорілого наочно показали і збільшений «термін життя» зуба «Лозівських машин», продемонстрували низький рівень зносу і деформації. Причому все в порівнянні з робочими органами компаній-конкурентів.

Згідно з результатами досліджень зуби «Лозівських машин» мають найбільший ресурс на знос завдяки поєднанню своєї геометричної форми і ідеально підібраної твердості.

Залишити коментар: