Новини

Борошномельну пшеницю з України вперше за 12 років експортують до Саудівської Аравії

07.09.2020

«Контінентал Фармерз Груп» разом зі своїм акціонером – Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) – виграла тендер, оголошений саудівським державним закупівельником Saudi Arabia Grain Organization (SAGO), на поставку 60 тис. тонн пшениці.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зараз завершується погрузка на морське судно класу Panamax в порту Чорноморськ, а вже 17 вересня вантаж очікують в Саудівській Аравії.

Георг фон Нолкен, генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп», переконаний, що ця поставка, яка є першим прямим експортом для «Контінентал», має важливе значення не тільки для Компанії, але й для України.

«Я впевнений, що це безперечно хороший показник і явний сигнал про серйозні інвестиційні наміри Саудівської Аравії щодо України, – прокоментував Георг фон Нолкен. – Також для нас важливо, що перший прямий експорт зерна, яке вирощене на наших полях і зберігається на наших елеваторах, буде здійснено саме до Королівства Саудівська Аравія – батьківщини нашого стратегічного інвестора SALIC».

У «Контінентал Фармерз Груп» також зазначають, що компанія SAGO, яка виконує державні закупівлі для Королівства Саудівська Аравія, висуває дуже високі вимоги до якості зерна. Це вважається важливим кроком у розвитку «Контінентал Фармерз Груп», досягненні її стратегічних цілей, а також початком міцної міжнародної співпраці.

Залишити коментар: