Новини

John Deere стає розумною технологічною компанією

09.09.2020

Марк фон Пенц, президент глобального підрозділу сільськогосподарської техніки John Deere

Київ, 8 вересня 2020. Ми живемо в часи невизначеності, і людям доводиться мати справу зі серйозними наслідками пандемії Covid-19. Компанія John Deere порівняно безболісно впоралася з цим періодом, і наші комерційні прогнози тепер значно оптимістичніші, ніж кілька тижнів тому. Світ переживає справжній бум цифрової трансформації, і без наших систем дистанційної підтримки Connected Support дилери не змогли б забезпечити експлуатацію техніки в полі на безпечній відстані від операторів. Вони успішно використовують цілу низку мережевих інструментів для дистанційного контролю та превентивного обслуговування техніки з метою збільшення терміну безперервної експлуатації.

Протягом усіх 180 років свого існування наша компанія постійно змінювалася і розвивалася, щоб стати найбільшим і найуспішнішим виробником сільськогосподарського обладнання у світі. Сьогодні ми оголошуємо про чергові серйозні зміни, і я хочу розповісти вам про це докладніше. John Deere стане Розумною Технологічною Компанією (Smart Industrial Company). Ось що це означає:

Виробничі системи

У майбутньому компанія John Deere вже не буде просто продавати окремі моделі техніки. Ми – на шляху до того, щоб стати організацією на базі виробничих систем. Ці системи включають різні рішення для різних видів сільгоспробіт, які виконуються протягом року, що дає економічні й екологічні переваги, і усуває надмірні витрати та прояви неефективності. Ми не тільки запропонуємо рішення для оптимізації вартості техніки, а й створимо нові можливості в плані собівартості в масштабах усієї виробничої системи. Ми сконцентруємо свою увагу на кукурудзі / сої, дрібнозернових культурах, бавовні та цукрі, молочному виробництві та тваринництві, а також садових культурах.

Клієнти отримуватимуть не розрізнені, а інтегровані рішення і скористаються перевагами більш тісної співпраці зі сторонніми компаніями – експертами в галузі захисту рослин, добрив, консалтингу, програмних рішень та ін. Більше 160 подібних компаній уже підключені до John Deere Operations Center. Це дозволить клієнтам значно скоротити витрати, оскільки сама по собі амортизація техніки становить лише 10-20% від загальних виробничих витрат. Якщо сконцентруватися на що залишилися 80-90%, потенціал зниження витрат у плані використання добрив, захисту рослин тощо стає значно вище.

Зазначу, що більшість наших клієнтів уже думає і діє з точки зору виробничих систем, а наші дилери пропонують передові технології для них, так що наша нова організація буде відображати те, як думають наші клієнти та дилери, і те, як структурований їхній бізнес.

Набір технологій

Це другий основний елемент нашої нової корпоративної структури. Ви вперше побачили цей підхід в Зоні технологій майбутнього на Agritechnica 2019 і ми вже оголосили про те, що ми інвестуватимемо в автоматизацію, автономність, електрифікацію та технології штучного інтелекту. Компанія John Deere розробить ціле сімейство «розумної» техніки, систем і рішень. У центрі уваги буде революційне апаратне забезпечення, інтегровані програмні рішення, можливості підключення і взаємодії, платформи обробки даних і різноманітні сценарії використання. Ця інтелектуальна промислова стратегія допоможе власникам фермерських господарств і підрядникам управляти своїми підприємствами більш раціонально й ефективно.

Рішення життєвого циклу

Наші клієнти теж не розглядають техніку окремо. Вони хочуть знати загальну вартість володіння відносно до всього життєвого циклу. Такі рішення John Deere FarmSight, як Fuel Guarantee і PowerGard Maintenance, дозволили нам багато чого досягти в останні кілька років. У майбутньому ми разом з нашими дилерами запропонуємо повноцінні рішення в рамках усього життєвого циклу, що дасть клієнтам підвищену безпеку в плані планування і прогнозування. Це дозволить їм краще надавати фактичні виробничі витрати.

Висновок

Світ змінюється, і компанія John Deere постійно коригує свій підхід до ведення бізнесу, щоб створити модернізовану та більш клієнтоорієнтовану організацію. Ці недавні зміни є одними з найбільших структурних перетворень у нашій 183-річній історії. Власники фермерських господарств по всьому світу стикаються зі серйозними проблемами в плані економії ресурсів, прибутковості та захисту навколишнього середовища. Цифровізація – один із найважливіших механізмів вирішення цих проблем. Ми, як розумна технологічна компанія, хочемо зробити свій внесок і зробити компанію і наші продукти та послуги більш інтелектуальними та гнучкими.

Залишити коментар: