Новини

John Deere дає можливість переконатися в якості зерна та його низьких втратах під час збирання комбайнами

09.09.2020

Компанія запускає дві маркетингові акції – «Гарантія якості зерна» і «John Deere кидає виклик»

Київ, 8 вересня 2020. Компанія John Deere впевнена в своїх комбайнах. Щоби ще раз підкреслити їхні переваги, вона запускає дві маркетингові кампанії: «Гарантія якості зерна» і «John Deere кидає виклик». Перша з них стартує найближчим часом, а друга запланована на 2021 рік.

Взяти участь у акції «Гарантія якості зерна» можуть власники комбайнів S700 2021 модельного року з опцією Combine Advisor, задіяні на збиранні пшениці. Для цих машин під час роботи зі згаданою культурою John Deerе гарантує, що втрати від дроблення не перевищать 1%. Це підтверджено незалежним дослідженням, проведеним в університеті Геттінгена (Німеччина): роторні комбайни John Deere показали втрати від дроблення в межах 0,6–0,9%, тоді як для гібридних комбайнів аналогічної потужності від інших виробників цей показник дорівнював 3,4%.

У разі, якщо втрати від дроблення будуть більше 1% (за дотримання умов, які з’являться на сайті компанії найближчим часом), John Deere компенсує втрати, що перевищують 1%, у грошовому еквіваленті.

Під час проведення кампанії дилер виконує оптимізацію налаштувань комбайна та вимірює відсоток пошкодженого зерна в бункері за допомогою комплекту Broken Kernel Box.

Акція «John Deere кидає виклик» – це змагання між комбайнами John Deere та конкурентними машинами того ж класу від інших виробників. У ході кампанії дилер готовий приїхати до клієнта з комбайном John Deere та продемонструвати його переваги в порівнянні з будь-яким конкурентом того ж класу. Критерій оцінки під час проведення змагання – втрати за комбайном і відсоток дроблення зерна. У разі, якщо показники іншого комбайна виявляться кращими, John Deere виплатить приз у розмірі до 10 000 євро. Проведення змагання можливо тільки за наявності у дилерів комбайна того ж класу, а також із дотриманням низки інших умов.

Точні дати, а також докладні правила обох кампаній будуть оголошені додатково.

Залишити коментар: