Новини

БТУ-ЦЕНТР допоможе поповнити нестачу мікродобрив на українських полях

27.04.2022

БТУ-ЦЕНТР допоможе поповнити нестачу мікродобрив на українських полях

Агросезон 2022, без сумніву, найважчий. БТУ-ЦЕНТР чудово розуміє, що у аграріїв, крім власної фізичної безпеки, обмежень роботи у вечірній та нічний час, нестачі пального та ЗЗР, спостерігається не менш важлива проблема – дефіцит мікро- та макроелементів.

У відповідь на численні запити аграріїв компанією було прийнято рішення збільшити обсяги напрацювань органо-мінеральних добрив власної марки Хелпрост®, щоб кожен аграрій мав доступ до ефективних  мікродобрив тут і зараз. Продукція виробляються на Вінниччині в Україні, що дає можливість вчасно відреагувати на будь-яку потребу аграрія, навіть коли мова йде про великі обсяги.

«Мікроелементи Хелпрост® присутні на ринку більше 6 років і вже продемонстрували свою ефективність у найбільших холдингах і агропідприємств країни. БТУ-ЦЕНТР не підвищує цін і залишає їх на довоєнному рівні. Ми працюємо для України та всього світу, тому закликаємо кожного віддавати перевагу українським технологіям», – зазначив генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

Принциповою відмінністю лінійки мікродобрив Хелпрост® є те, що у виробництві препаратів використовують не синтетичні, а природні амінокислоти, отримані в результаті життєдіяльності спеціально відібраних мікроорганізмів за авторською технологією мікробіологів БТУ-ЦЕНТР. До складу також входять біологічно-активні речовини: вітаміни групи B, амінокислоти, пептиди, полісахариди. Це сприяє збалансованому живленню рослин, підвищенню їх стійкості до несприятливих умов навколишнього середовища та хвороб.

Численні промислові дослідження довели, що застосування мікродобрив Хелпрост® – це профілактика та лікування дефіциту мікроелементів і гарантоване підвищення кількості та покращення якості урожаю.

Результати ефективності застосування мікродобрив Хелпрост®:

  • зернові: +0,21 ̶ 0,91 т/га;
  • кукурудза: +0,37 ̶  1,22 т/га;
  • соняшник: +0,20 ̶  1,10 т/га;
  • соя: +0,35 ̶  0,86 т/га;
  • ріпак: +0,19 ̶  0,47 т/га.

Загалом лінійка продуктів включає в себе понад 16 позицій: монокомпонентні препарати, що містять високу кількість певного мікроелемента та застосовується для профілактики або лікування дефіциту мікроелемента; а також комплексні зі збалансованим складом, підібраним з врахуванням потреб та особливостей розвитку певної культури – комплекси для кукурудзи, соняшнику, сої, зернових, плодово-ягідних та ін. Для органічних господарств препарати напрацьовуються за спеціальної рецептурою, затвердженою з Органік стандарт.

Детальніше про мікроелементи: https://btu-center.com/promisloviy-sektor/roslinnitstvo/mikroelem

Залишити коментар: