Новини

Робота селекції ДСВ в Україні за форс-мажорних обставин

27.04.2022

Робота селекції ДСВ в Україні за форс-мажорних обставин

«В наслідок бойових дій на Півдні та Сході нашої країни, нажаль, ми поки не маємо доступу до селекційно-дослідних ділянок в Херсонській області» – Ігор Гаро, керівник відділу селекції та сортовипробувань ДСВ в Україні.

«На Херсонщині нами був проведений весь комплекс осінніх робіт і йшла активна підготовка до розгортання весняної польової компанії. Але з міркувань безпеки, нажаль, ми мусили покинути територію та евакуювати наших співробітників. Втім, не дивлячись на тимчасову обмеженість доступу до станції в Херсоні, ми вже маємо альтернативні точки для проведення адаптивної селекції та продовження виконання селекційних програм. Наразі ми проводимо активну селекційну роботу у Вінницькій, Тернопільські та Дніпропетровській областях. То ж на сьогоднішній день кількість наших селекційно-дослідних ділянок складає орієнтовно 20 000. Маємо в планах восени мати більш розширену їх кількість» – відмітив Ігор Гаро.

Робота селекції ДСВ в Україні за форс-мажорних обставин

Нагадуємо, що починаючи з 2011 року ДСВ закладає власні сортовипробування на території України. В 2017 році було відкрито селекційно-дослідну станцію ДСВ, що знаходиться  в с. Дубіївка, поблизу міста Черкаси. Сума інвестиції в техніко-матеріальне забезпечення та R&D станції, починаючи з 2011, склала 2,7 млн. євро. Це інвестиції в науку та селекцію, заради інновацій та майбутнього українських фермерів. Основною метою селекції ДСВ є не лише створення сортів та гібридів, а відбір найкращого насіння, що максимально адаптоване для виробництва в Україні.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!

ТОВ «ДСВ – Україна»
01103, Україна, м. Київ, вул. Товарна, 1
www.dsv-ukraina.com.ua

Залишити коментар: