Новини, Це цікаво

Claas Lexion для сезону 2023: оновлення, які варті уваги

10.03.2023

Компанія Claas анонсувала нові оновлення свого комбайна серії Lexion 8000, покращення всіх характеристик комбайна, збільшення зернового бункера, функцію динамічного керування тощо.

«Lexion створив репутацію за поєднання ефективності, точності та зручності», — каже Грег Френзель, менеджер із виробництва комбайнів Claas. «Ці нові оновлення дають виробникам ще більше інструментів для досягнення найкращих результатів під час збирання врожаю та максимального використання кожної години в полі».

ЗБІЛЬШЕНА ПОТУЖНІСТЬ

Лінійка комбайнів Lexion 8000 отримала приріст продуктивності моделей 2022 року. Lexion 8600 тепер має номінальну потужність 483 к.с. з максимальною потужністю 542 к.с. Lexion 8700 має потужність 543 к.с. з максимальною потужністю 577 к.с. Lexion 8800 має потужність 610 к.с. з максимальною потужністю 653 к.с.

ЗЕРНОВИЙ БУНКЕР

Оновлення серії Lexion 8000 включають новий зерновий бункер з максимальною місткістю 510 бушелів. Цей бак більший, ніж будь-яка з інших моделей Claas, але водночас зменшує складність і потребу в гідравлічній системі завдяки цілісній складаній конструкції.
Було додано вбудовані прохідні двері, щоб допомогти з очищенням і обслуговуванням резервуара.

ОНОВЛЕНА КАБІНА

У серії Lexion 8000 тепер використовується оновлена ​​кабіна, яка вперше була запропонована на комбайні Trion 740. Ця кабіна має кращу оглядовість і додатковий простір для голови та ніг оператора порівняно з попередніми моделями.
Усередині кабіни є повністю регульоване сидіння оператора, що повертається, і ширше сидіння інструктора. Він також оснащений новим кермом, підніжками, двозонною системою опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, звуковою системою, вбудованим накопичувачем і тоншими передніми стійками.
Зовнішній вигляд кабіни тепер має яскравіший пакет освітлення.

Залишити коментар: